Yves Rocher Yıpranmış Saçlar İçin Saç Bakım Maskesi

Kış aylarının gelmesiyle beraber kuruyan cildime ek olarak saçlarımda da çok fazla kuruluk meydana gelmeye başladı. Bu kurulukla beraber de saçlarım daha mat gözükmeye başladı. Bu matlığı ortadan kaldırmak için Yves Rocher Yıpranmış Saçlar İçin Saç Bakım Maskesi kullanmaya başladım ve oldukça iyi sonuç aldım.

Yves Rocher Yıpranmış Saçlar İçin Saç Bakım Maskesi

Yves Rocher Yıpranmış Saçlar İçin Saç Bakım MaskesiSaç bakımıma ne kadar dikkat etsem de haftada 2-3 gün fön yaptırmam ve havaların soğumasıyla beraber kuruyan cildim sebebiyle saçlarımda da kurumalar meydana geldi. Bu kuruluk mat görünümün yanı sıra saç uçlarımda kırıklıklara da neden oldu. Bu kırıkların artması da saçlarımı kestirmeme neden olacaktı. Ben de adını çok sık duyduğum Yves Rocher Yıpranmış Saçlar İçin Saç Bakım Maskesini kullanmaya karar verdim.

Maske, içeriği son derece doğal ve içerisinde jojoba yağı bulunuyor. Ben maskeyi kuru saça değil ıslak saçlarıma duştayken uyguluyorum. Bu şekilde saçlarımın üründen daha fazla yararlandığını düşünüyorum. Ardından saçlarımı durulayıp duştan çıkıyorum. Maske, saçlarımı çok güzel bir şekilde nemlendirmeyi başardı. Aynı zamanda birkaç kullanımdan sonra saçlarımın doğal kendi ışıltısının yerine geldiğini fark ettim. Saç uçlarında ve boylarında gözüken bakımsız, kuru ve yıpranmış görünüm artık eskisi gibi yok. Bu ürünü kullanırken başka zamanlarda kullandığım hiçbir saç bakım ürününü kullanmadım. Buna rağmen etkisinin büyük olduğunu düşünüyorum. Saçlarımın çok yıprandığı zamanlarda kullanmaya mutlaka devam edeceğim bir ürün oldu Yves Rocher Yıpranmış Saçlar İçin Saç Bakım Maskesi.

Tony&guy damage repair şampuan yorumları burada!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir