Yumoş Ekstra Beyaz Gül Kullanıcı Yorumları

Çamaşırlarımın temiz kokmasını, yumuşacık olmasını ve bunun devam etmesini ben de herkes gibi istiyorum. Çeşitli deterjanlar ve yumuşatıcılar kullanıyor kimisini beğeniyor kimisinden memnun kalmıyorum. Şu an Yumoş ekstra beyaz gül kullanıyorum ve deneyimlerimi bu yazıda paylaşacağım.

Yumoş Ekstra Beyaz Gül Deneyimlerim

Yaz aylarında özellikle her gün en az iki makine çamaşır yıkayan ve bu çamaşırların da fazla yıkanmadan ötürü sertleşme ve yıpranma mevcut maalesef. Bu nedenle ben de çevremde övülen yumuşatıcılardan biri olan Yumoş extra beyaz gül denemeye karar verdim. İlk önce kokusundan bahsetmem gerekirse gerçekten mis gibi bir gül kokusuna sahip. Oldukça hoş ve asla rahatsız edici değil. Benim koku hassasiyetim olmasına rağmen kokusunu son derece güzel buldum.

Çamaşırlarımı yaklaşık 15 gündür Yumoş ile yıkıyorum ve gerçekten çamaşırlarımı yumuşattığını söyleyebilirim. Deformasyon ya da benzeri olumsuzluklarla karşılaşmadım. Makineden çamaşırları çıkarıp asmaya gittiğimde nasıl güzel kokuyorsa çamaşırlar kuruduktan ve üzerime giydikten sonra da öyle güzel kokmaya devam etti. Bu da son derece güzel bir şey. Çünkü genellikle yumuşatıcıların kokusu çamaşırlar kuruduktan sonra ortadan kalkıyor.

Çamaşırlarımı yumuşatması, güzel kokması sebebiyle çok memnun kalarak kullandım Yumoş ekstra beyaz gül yumuşatıcısını. Siz de dilerseniz  Yumoş’a bir şans verebilirsiniz.

Daha önce deneyimlediğim Ariel dağ esintisi deterjan kullanıcı yorumlarımı okumak için tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir