Yudum Egeden Natürel Sızma Zeytinyağı Kullanıcı Yorumları

Uzun zamandır çeşitli zeytinyağları deniyor ve damak zevkime en uygun olanı arıyorum. En son denediğim zeytinyağı ise Yudum egeden natürel sızma zeytinyağı.

Yudum Egeden Natürel Sızma Zeytinyağı Yorumlarım

Özellikle kahvaltılarda ve salatalarda vazgeçemediğim zeytinyağı türü natürel sızma. Hem çok lezzetli olmaları hem de çeşitli salatalara çok yakışmaları sebebiyle çok severek kullanıyorum. Yudum egeden natürel sızma zeytinyağı da bir süredir kahvaltılarımda baş rol oynuyor. Daha önce denemediğim bir marka olduğu için oldukça merak ederek kullandım ve sonucu gerçekten beğendim. Zeytinyağı kokusu hiçbir şekilde keskin ve rahatsız edici değil. Bazı zeytinyağları çok keskin kokuyor ve malesef kahvaltılarda bile kullanmam imkansız hale geliyor. Fakat yudum egeden zeytinyağı oldukça hoş tam bir zeytinyağı kokuyor.

Tadı oldukça lezzetli ve tüm salatalarıma çok yakışan bir tada sahip. Kahvaltıya gelen misafirlerim domatesin üzerine döktüğüm zeytinyağı oldukça beğendiler ve hatta benden markasını istediler. Bu durumda yudum benim için gerçekten imtihanı geçen bir zeytinyağı oldu. Aynı zamanda zeytinyağı şişesi de oldukça güzel tasarlanmış. Döndürerek açılan kapaklardan değil kapağı kaldırıp tekrar zahmetsizce kapatabiliyorsunuz. Çok pratik bir tasarım yapmışlar, hoşuma gitti.

Kısaca kokusunun güzelliği, tadının çok leziz olması sebebiyle önerebileceğim bir marka oldu yudum egeden natürel sızma zeytinyağı. Daha önce deneyimleyip yorumladığım komili natürel sızma zeytinyağı yazıma da tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir