Veet Ağda Bandı Yüz Bölgesi Kullanıcı Yorumları

Yüz tüylerinden kurtulmak için uzun süredir Veet ağda bandı yüz bölgesi için olanından kullanıyorum ve artık deneyimlerimi paylaşmak istedim.

Veet Ağda Bandı Yüz Bölgesi Kullanıcı Yorumları

Dudak üstü ve çene bölgesindeki tüyleri almak için ağda bantlarından yararlanıyorum ve uzun süredir Veet ‘in bantlarını kullanıyorum. Bunun sebebi ise, diğer kullandığım bantlara göre Veet ağda bantlarını uyguladıktan ve mendilini kullandıktan sonra kızarıklığın çok çok kısa bir süre içerisinde geçmesi. On dakika içerisinde kızarıklık geçiyor ve ben gündelik hayatta çok sıkışık olduğum zamanlarda bile hızlıca uygulayabiliyorum.

Bununla beraber Veet bantları uygulaması çok kolay. Tüm yüz tüylerimi kökünden ve tek seferde almayı başarıyor. Eskiden cildimde kalan küçük tüyleri sonradan fark ediyor ve uğraşıyordum ama Veet kullanmaya başladıktan sonra bu tarz sorunları hiç yaşamadım. Hızlı ve pratik bir şekilde uygulama yapabiliyorum. Bazen çantama da atıyorum ve acil durumlarda da beni kurtarıyor. Aynı zamanda mendili de son derece güzel kokuyor ve kalanları güzel temizliyor. Cildimi tahriş etmemesi, pürüzsüz etki sağlaması ve pratikliği sebebiyle Veet yüz ağda bantlarını çok severek kullanıyorum.

Bepanthol vücut losyonu hakkındaki yorumlarımı okumak için tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir