Tresan Isırgan Otu Bakım Şampuanı Kullanıcı Yorumları

Saç bakımıma elbette her kadın kadar ben de önem veriyorum. Özellikle kuru ve dökülme sorunu yaşadığım saçlarım için ürün arayışım hiçbir zaman bitmiyor. En son denediğim ürün ise Tresan Isırgan Otu Bakım Şampuanı .

Tresan Isırgan Otu Bakım Şampuanı Kullanıcı Yorumları

Daha önce kullanan kişilerin olumu deneyimlerini de duyduktan sonra denemek istedim ve tresan ısırgan otu bakım şampuanı ile tanıştım. Öncelikle kokusundan başlamam gerekirse insanı rahatsız etmeyen ve duştan sonra çok fazla kalıcı olmayan bir kokusu var. Bu durum benim için önemli çünkü yüksek bir koku hassasiyetim var ve ürün eğer ağır bir kokuya sahip olsaydı muhtemelen kullanamayacaktım. Tresan güçlendirici şampuan saçta diğer kullandığım şampuanlar kadar köpürmedi ama saçımı son derece  güzel temizledi. Şampuanı kullandıktan sonra saç derimin ve saçlarımın arındığını kesinlikle hissettim.

Saçlarımın döküldüğünü özellikle saçlarımı tararken fark ediyorum. Bu şampuanı kullandıktan sonra saçlarımı tararken gerçekten bir miktar daha az döküldüğüne şahit oldum. Bu durum beni oldukça mutlu etti. Zaten ürün ısırgan otu ekstresi dolayısıyla saçların köklerini beslediğini söylüyor. Kökten beslenen saç daha sağlıklı ve canlı olacağı için de saç dökülmesi azalıyor. Aynı zamanda kuru saçlara sahibim ve bu şampuanı kullandıktan sonra saçlarımda bir miktar yumuşama da gözlemledim. Saçlarımda ekstrem bir kuruma ya da olumsuz bir durum yaşatmadı bana.

Toparlamam gerekirse tresan ısırgan otu bakım şampuanı kokusunun hoş olması, saçlarımı ve saç derimi temizlemesi, dökülmelerimi bir nebze azaltması dolayısıyla önerebileceğim bir ürün oldu. Siz de saç derinize bakım yapacak bir şampuan arayışı içerisindeyseniz bu ürüne bir şans verebilirsiniz.

Hacı şakir şampuan yazımızı okumak için tıklayın!

One thought on “Tresan Isırgan Otu Bakım Şampuanı Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir