Toni&Guy Damage Repair Şampuan Kullanıcı Yorumları

Üç yıla yakındır çeşitli sebeplerden ötürü tamamen kurumuş ve kurumaktan kendi kendine kırılacak hale gelen saçlarım için en son kullandığım ürün olan Toni&guy damage repair şampuan hakkındaki değerlendirmelerimden bahsedeceğim bu yazıda.

Saçlarım ilk kurumaya başladığından şuan ki tamamen bakımsız ve kuru haline gelene kadar, onlarca şampuan denemiş ve artık yolun sonuna gelmiş hissederken iki ay önce Toni&guy damage repair şampuan alarak kendime farkında olmadan büyük bir iyilik yaptım. Bu şampuan yıpranmış saçlara sahip kişiler için üretilmiş. Okuduğuma göre özellikle boya dolayısıyla saçları yıpranmış kişiler bu şampuandan son derece iyi dönüşler almışlar. Benim deneyimime gelirsek, daha ilk banyoda kurumaktan birbirine dolaşmış saçlarıma uygulayıp duruladıktan sonra olanlara oldukça şaşırdım. Banyodan sonra saçlarımdaki tüm dalgalar uğraşılmışçasına hoş ve havalı gözüküyordu. Saçlarımı daha taramamış olduğum halde aynada gördüğüm saçlarıma inanamadım.

Toni&Guy Damage Repair Şampuan Kullanıcı Yorumları

Sampuanı kullandıktan sonra saçlarımın boy kısımları öylesine yumuşadı ki, ellerimi saçlarımdan alamaz oldum. Aynı zamanda saçımın kendi dalgasını ve ahengini hiç uğraşmadan geri elde edebildim. 1 hafta kullandıktan sonra saçlarımdaki yumuşama ve parlaklığın etkisiyle daha tüpü bitirmeden hemen yeni bir tane daha aldım. Hiçbir ürünü stoklama huyum olmamasına rağmen, bu şampuanı fazla fazla alarak evde bulunduruyorum artık. Siz de son derece kuru ve yıpranmış saçlarınıza Toni&guy damage repair şampuan uygulayarak şansınızı deneyebilirsiniz.

Aynı serinin saç maskesini de uygularsanız alacağınız sonuç çok daha kuvvetli olacaktır.

 

4 thoughts on “Toni&Guy Damage Repair Şampuan Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir