Tefal My Tea Çay Makinesi Kullanıcı Yorumları

Günün her saatinde çay içen ve her daim evde demli bir çayı bulunan biri olarak yakın zamanda Tefal my tea çay makinesi kullanmaya başladım. Oldukça fazla merak ettiğim bir çay makinesi olan My Tea, açıkçası benim gibi bir çayseverden tam puan aldı.

Tefal My Tea Çay Makinesi Kullanıcı Yorumları

Tefal My Tea Çay Makinesi Kullanıcı Yorumları
Tefal My Tea Çay Makinesi Kullanıcı Yorumları

Gündelik hayatta yoğunlukla çelik çaydanlıkta çay demliyorum. Fakat son zamanlarda hem daha pratik olması hem de oldukça fazla merak etmem sebebiyle çay makinesi arayışına girdim. Araştırmalarım sonucunda Tefal My Tea çay makinesine karar kıldım. Daha önce Tefal’in elektronik eşyalarını kullanmış ve çok memnun kalmış biri olarak çay makinesinden de çok ümitliydim. Ve sonuç da tam beklediğim gibi oldu.

Çay makinesi çayı aynı çelik çaydanlıkta olduğu gibi mükemmel bir ayarda demledi. Çay demlendikten sonra sıcak tutma fonksiyonu sayesinde de çay soğumadan makinede kaldı. Bu açıdan da benden tam not aldı. Çünkü soğuyan çay suyunu sürekli olarak tuşa basarak kaynatmaya çalışmak hem enerji anlamında maliyetli olacak hem de çayın bir süre sonra yanmasına sebep olacaktı. Sıcak tutma fonksiyonu bu anlamda benim çok işime yaradı. Ürünün demlik kısmının cam olması da bence çok estetik bir görünüm veriyor. Mutfağımın ve tezgahımın baş köşesinde duran çay makinesi, artık benim için çelik çaydanlık gibi vazgeçilmez oldu.

Tefal Titanium Hard 2’li Tava Seti yorumları için tıklayın!

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir