Takma Tırnak Takma Yöntemi

Piyasada uzun,kısa,yuvarlak ya da küt kesimli birçok takma tırnak bulunmakta. Peki, takma tırnak takma yöntemi nedir?

Takma Tırnak Takma Yöntemi

Takma tırnakları takmadan önce tüm parmaklarınıza denk gelecek büyüklükteki on tırnağı seçin ve önünüze sıralı şekilde koyun. Ardından küçük bir kaba ılık su hazırlayarak parmaklarınızı bu ılık suyun içinde bir süre bekletin. Bu sürede tırnak etleriniz yumuşayacak ve takma tırnakları takmak için hazır hale gelecektir.

Ardından bir takma tırnak seçin ve arkasına yapıştırıcısını yapıştırdıktan sonra tırnak dibinizdeki tırnak etinin altına doğru sokarak takma tırnağı yerleştirin. Böylece takma tırnak kendi tırnağınız gibi görünecektir. Tırnağı Takma Tırnak Takma Yöntemiyerleştirdikten sonra bir süre üzerine sıkıca bastırın ve tam manasıyla yapışmasını sağlayın. Sırayla diğer tırnaklara geçerek tüm parmaklarınızı bu yöntem ile takın.

Takma tırnaklarınızı çıkarmak istediğinizde de yine parmaklarınızı ılık bir suyun içerisinde bekletin. Ilık suyun etkisiyle yumuşayan yapıştırıcı takma tırnakları kolayca yerinden bırakacaktır. Siz de kendi trnağınıza zarar vermeden kolay bir şekilde takma tırnaklarınızı çıkarabilirsiniz.

Aynı zamanda tırnaklarını uzatmak isteyenler için tavsiyelerimizi okumak için tıklamanız yeterli!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir