Soğuk Günlerde İçilecek En Lezzetli İçecekler

Soğuk kış günlerinde daha fazla sıcak içecek tüketmek isteriz. Biz de bu yazımızda size birbirinden lezzetli sıcak içecekleri derledik!

Bitki çayları

Soğuk kış günlerinde hem içinizi ısıtacak hem de size iyi gelecek bitki çayları içmek iyi gelecektir. Dilerseniz çaylarınıza çeşitli bitkiler ilave ederek de tatlandırabilirsiniz.

water-flowers-drink-pot

Aromalı kahveler

Çeşitli aromadaki kahveleri soğuk günlerde sıcak şekilde tüketebilirsiniz. Kahvelerinizin yanına hazırlayacağınız kış tatlılarıyla birlikte leziz bir kış geçirebilirsiniz!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ihlamur

Kışın belki de en favori içeceğidir ıhlamur! Biraz limonla birlikte tüketildiğinde asla hayır diyemeyeceğiniz ıhlamur kış günlerinin sıcak kurtarıcısı.

cup-mug-water-tea

Sıcak çikolata

Çikolatayı kim sevmez? Kışın hazırlayacağınız sıcak çikolatanızla hem içinizi ısıtabilir hem de bir film açıp keyfini doruklara çıkartabilirsiniz! Ne de olsa çikolata demek mutluluk demek, değil mi?

coffee

Sıcak süt

Kışın en klasik içeceğidir süt! Isıttığınız sütün içerisine ister bal isterseniz de kakao koyup sütünüzü tadlandırabilirsiniz. Yanında ağzınıza atacağınız iki tane sıcak muffin de varsa keyfinize diyecek yok demektir!

food-sugar-lighting-milk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir