Sebamed Liquit Face and Body Wash

Sebamed Liquit Face and Body Wash,adında da geçtiği üzere yüz ve vucüt temizleyicisi olarak kullanılıyor.Yüzde makyaj ve cilt temizliğinde,vücutta ise duş jeli olarak kullanılabiliyor.

Sebamed Liquit Face and Body Wash

Sebamed’in bu ürününü yaklaşık bir buçuk ay kullandıktan sonra,ürün hakkındaki deneyimlerimi yazmak için gerekli tecrübeyi edindiğime inanıyorum.

Sebamed’i ilk olarak makyajsız yüzüme sadece cilt temizliği amaçlı kullandım.Cildim karma ve yağlı bir tipte olmasına rağmen cildimi son derece kuruttu ve yüzümü yıkadıktan sonra cildimi biraz gerdi.Bunun için hassas ve kuru cilt tipindeki kişilerin temkinli kullanmaları gerektiğini düşünüyorum.

İkinci olarak duş jeli olarak kullandığımda ise,diğer duş jellerine oranla aha az köpürdüğünü farkettim.Fakat ferah kokusu ile duşta tercih edilebilir bir ürün olduğunu düşünüyorum.Yine de sık kullanımlarda vücudu da kurutacağını düşündüğüm için her duşta değil,haftada bir ya da iki kez kullanıyorum.

Fiyatı ben aldığımda 31 ₺ idi ve fiyat performans açısından,yalnızca vücut temizliğinde iyi fakat yüz temizliği için fazla olduğunu düşünüyorum.

Otacı güllü su hakkındaki deneyimlerimi okumak için tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir