Pure Beauty 2İn-1 Foam Cleanser

Cilt temizliği, sağlıklı bir cildin de anahtarı. Ben cilt temizliğime ilk olarak, bir cilt temizleme jeli ya da köpüğüyle başlıyorum. Cilt temizleme köpüğüm bittiği için yeni bir arayışa girdim ve daha önce tonik ve peelingini de kullanıp çok memnun kaldığım Pure Beauty 2in-1 foam cleanser satın aldım. Açıkçası ürünü satın alırken büyük bir hevesle aldım. Çünkü bu markanın toniğini yaklaşık 2 yıldır kullanıyor ve üzerine tanımıyorum.

Pure Beauty 2İn-1 Foam Cleanser

Öncelikle ürün bilindik pompa formatında değil, bir tüpte. Kapakla açılıp sıkılmak zorunda olması negatif bir yön olsa da çok büyük de bir zorluk çıkarmıyor.Kokusu çok hoş ve cildinize sürdüğünüzde bile o kokuyu rahatlıkla hissedebiliyorsunuz. Bir cilt temizleyicisi olarak orta derecede başarılı buldum Pure Beauty’nin bu ürününü. Yüzümü standart bir ürün gibi temizledi ve tahriş etmedi, evet. Ama karma yağlı olan cildimi yatıştırdığını söyleyemeyeceğim. Gün sonunda kullandığım cilt köpükleri genellikle cildimdeki parlamayı tamamen alır ve diğer güne kadar da parlama yapmasına izin vermezdi. Fakat bu ürünü kullandıktan sonra cildimin parlama yaptığını gördüm ve bir tık hayal kırıklığına uğradım.

Toparlamak gerekirse, kokusu,yapısı ve temizlemesini iyi bulduğumu fakat vazgeçilmez bir ürün olmadığını düşünüyorum. Cilt temizleyicisi arayanların bir şans vermesini tavsiye edebilirim.

Nivea temizleyici yüz köpüğü yazısı için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir