Parodontax Beyazlatıcı Diş Macunu Kullanıcı Yorumları

Diş ve diş eti sağlığına ben de herkes gibi dikat etmeye çalışıyorum. Bu nedenle seçtiğim ürünlerde de hassasiyet gösteriyorum. Bugün en son kullandığım ürün olan Parodontax beyazlatıcı diş macunu hakkında konuşacağım.

Parodontax Beyazlatıcı Diş Macunu Deneyimlerim

Diş etlerimde geçtiğimiz sene bir takım sorunlar yaşadıktan sonra Parodontax diş macununa geçmiş ve oldukça memnun kalmıştım. Ben de bu kez dişlerimdeki sararmadan ötürü beyazlatması amacıyla Parodontax beyazlatıcı diş macunu satın aldım. Amacım dişlerimde var olan çay, kahve sebebiyle oluşan lekelerin giderilmesi ve dişlerimde bir tık beyazlama olmasıydı. Bu nedenle bu tüpü bitirene dek kullandım Sonuç ise oldukça başarılı. Diş macununu kullandıktan sonra dişlerimde gerçekten temiz bir görüntü oluştu. Aynı zamanda nefesim de son derece temiz ve ferah olmaya başladı.

Sabahları ben de herkes gibi ağzımda kötü bir tat ile uyanıyorum. Parodontax beyazlatıcı diş macunu kullandıktan sonra o tat ve kötü koku tamamen ortadan kalktı. Bu da gerçekten hayat kalitemi oldukça yükseltti. Bununla birlikte dişlerimdeki lekelere de etki ettiğini söyleyebilirim. Daha önce kullandığım macunlara oranla beyazlatması ve ferah bir nefes vermesi bende olumlu bir izlenim uyandırdı. Bu tüpten sonra kesinlikle ikinci tüpü de alacağım. Bu macunu kullanırken aynı zamanda diş etlerimdeki kanama ve hassasiyet de azaldı.

Siz de hem dişlerinizi beyazlatacak hem de nefesinizi ferahlatacak bir macun arayışındaysanız Parodontax beyazlatıcı diş macunu ile şansınızı deneyebilirsiniz. Daha önce deneyimlediğim Colgate hassasiyete pro çözüm diş macunu yorumumu okumak için de tıklamanız yeterli!

 

3 thoughts on “Parodontax Beyazlatıcı Diş Macunu Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir