Pantene 3 Minute Miracle Nem Bombası Kullanıcı Yorumları

Bugün saç bakım ürünlerde bahsetmek istediğim ürün Pantene 3 minute miracle nem bombası saç  bakım kremi.

Pantene 3 Minute Miracle Nem Bombası Kullanıcı Yorumları

Öncelikle saç tipimden bahsetmem gerekirse; kuru, yıpranmış ve gür saçlarım var. Bu nedenle saçlarıma zaman zaman hindistan cevizi yağı ile maske yapıyor,  zaman zaman çeşitli saç bakım ürünleriyle ve bakım yağlarıyla saçlarımı nemlendirmeye çalışıyorum. Kullandığım diğer ürünlere nazaran Pantene’nin saç bakım kremi duşta saçlara uygulandıktan sonra saçtan arındırılarak kullanılıyor.

İlk tüpümü bitird,kten sonra ise, Pantene 3 minute miracle hakkındaki yorumlarımı toparlayabildim. Öncelikle ürünü ilk kullandığım gün bile duştan sonra saçlarım inanılmaz yumuşak olmuştu. Ben, son derece kuru ve cansız saçlarımın tek yıkamada nasıl bu kadar yumuşak olabildiğine inanamadım. Daha sonraki kullanımlarımda da değişen bir şey olmadı Saçlarım duştan sonra son derece yumuşak ve ışıl ışıl hale geldi. Koku hassasiyetim olmasına rağmen ürünün kokusu beni rahatsız etmedi.

Pantene 3 minute miracle nem bombası kreminin ilk tüpünin sonunda fikirlerim; saçlarımı son derece yumuşattığı, canlandırdığı ve eski haline göre çok daha bakımlı gösterdiğiydi. Ürünün fiyatına oranla performansını harika buldum. Saçlarında nem eksikliği olanların bu serinin nem bombası kremini kullanmasını gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

 

One thought on “Pantene 3 Minute Miracle Nem Bombası Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir