Otacı Güllü Su Kullanıcı Yorumlarım

Günlük makyaj temizliği sonrasında rutin olarak kullandığım toniklerin dışında bir süredir Otacı güllü su kullanmaktayım.

Otacı Güllü Su Kullanıcı Yorumlarım

Öncelikle, klasik gül suyu kadar yoğun şekilde bir kokusu mevcut değil. Benim gibi koku hassasiyeti olan kişiler için ürünün en artı özelliği olarak bunu sayabilirim. Günlük makyaj temizliğinden sonra -ergonomik şişesinden bir miktarı pamuğa alıp yüze gayet kolay şekilde sürmek mümkün. Benim karma yağlı ve hassas cildimde herhangi bir reaksiyona sebep olmadı.

Cildimde herhangi bir kuruma tahrişe yol açmasa da herhangi bir şekilde ekstra özelliğini gördüğümü de söyleyemem. Standart bir tonik kadar cildimde etkili olduğu kanısına vardım kullandığım süre boyunca.Şişesi oldukça büyük olduğu ve kullanırken minimum döküp sürmek bile yeterli olduğu için uzun süre kullanabileceğim bir ürün. Fakat bittiğinde tekrar alacağımı düşünmüyorum. Başka ürünlere şans vereceğim kanaatindeyim.

Genel olarak, kokusunun hafif olması ciltte herhangi bir tahrişe yol açmaması ve klasik tonik işlevi gördüğü için öneriyor fakat daha işlevsel bir ürün arayanlar için deneyimleyebileceği diğer ürünlere yönelmesi gerektiğini düşünüyorum.

Note mineral pudra hakkındaki yorumlarım için tıklayın!

2 thoughts on “Otacı Güllü Su Kullanıcı Yorumlarım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir