Oral-B Essential Floss Diş İpi Kullanıcı Yorumları

Ağız bakım ürünlerinin tamamlayıcıları, diş ipleridir. Bugün bahsetmek istediğim diş ipi markası Oral-b’nin Essential Floss’u.

Oral-B Essential Floss Diş İpi Kullanıcı Yorumları

Diş yapım biraz çapraz olduğu için dişlerimi fırçaladıktan sonra diş aralarımın yeterince temizlenmediği hissine kapılıyorum. Bu nedenle dişlerimin arasını temizlemek, diş arası çürüklerini önlemek adına diş ipi kullanıyorum. Bu zamana kadar kullandığım diş ipleri arasında en sevdiğim ve sürekli kullandığım marka Oral-b.

Oral-b’nin diş ipi nane aromalı ve en önemlisi diş ipinin üzeri mumla kaplı olduğu için diş aralarında çok kolay kayıyor. Daha önce kullandığım diş ipleri dişlerimin arasında kaymadığı için sıkışıyor, çıkarmaya çalışırken diş etlerimi kanatıyordu. Fakat oral-b o kadar kolay şekilde kayıyor ki, hem tüm diş aralarım temizleniyor hem de naneli olduğu için işlemi bitirdiğimde ağzımda ferah bir tat bırakıyor.

Diş ipi kullanmadığım günlerde sabah uyandığımda ağız kokusu sorunu yaşıyorum. Bu sorunu yalnızca düzenli diş ipi kullandığım zamanlarda aşabiliyorum. Diş aralarında bakteri üremesinin önüne geçtiğim için, diş arası çürüğü gibi sorunlarla da hiç karşılaşmıyorum Siz de ağız bakımına önem veriyor ve diş ipi markaları arasında kararsız kalıyorsanız Oral-b essential floss’a bir şans verebilirsiniz.

Parodontax diş macunu hakkında yorumarı okumak için tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir