Nuxe Nirvanesque İlk Kırışıklık Kremi Kullanıcı Yorumları

Yaşın getirisi olan kırışıklıklar daha yeni başlamışken müdahale etmek en etkili yöntemdir. Nuxe Nirvanesque İlk Kırışıklık Kremi ile ben de ilk ortaya çıkan kırışıklıklarımla mücadele etmeye başladım. Bir süredir deneyimliyorum ve sizlerle de paylaşmak istedim tecrübelerimi.

Nuxe Nirvanesque İlk Kırışıklık Kremi Deneyimlerim

Son zamanlarda göz çevremde minik kırışıklıklar oluşmaya başladığını fark ettim. Günlük kullandığım nemlendiricilerin bu kırışıklıkları önlemede pek bir faydasını görmeyince  Nuxe Nirvanesque İlk Kırışıklık Kremi satın alarak kullanmaya karar verdim. Öncelikle ürünün kokusu hafif ve hoş. Koku hassasiyetim olmasına rağmen beni herhangi bir şekilde rahatsız etmedi. Ürün normal krem formunda fakat cilde uygulandığında çok hızlı bir şekilde emilim gösteriyor. Ciltte kullandıktan sonra nemli ve ıslak bir his olmasına rağmen dokunulduğunda herhangi bir şekilde ele gelen bir ürün olmuyor. Ciltte emilmesi ve verdiği nemli his son derece güzel ve tatmin edici.

Şuan kırışıklıklarımda gözle görülür büyük bir değişim olmasa bile yeni kırışıklığım ortaya çıkmadı. Aynı zamanda bu tarz ürünlerin uzun vadede etki göstereceğini düşündüğümden, kısa zamanda bir sonuç da beklemiyordum. Nemlendirmesi, cildimi yumuşacık yapması ve kırışıklıklarımın derinleşmesini önlediği için Yaşın getirisi olan kırışıklıklar daha yeni başlamışken müdahele etmek en etkili yöntemdir. Nuxe Nirvanesque İlk Kırışıklık Kremi sizlere önerebilirim.

Bioderma Sensibio Light günlük nemlendirici bakım kremi hakkındaki deneyimlerimi okumak için tıklayın!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir