Note Mattemoist Lipgloss 404 Kullanıcı Yorumları

Son zamanlarda en severek kullandığım ürün olan Note mattemoist lipgloss 404 hakkındaki deneyimlerimi paylaşacağım bugün sizlerle.

Note Mattemoist Lipgloss 404 Kullanıcı Yorumları

Genel anlamda ruj tercihimi klasik rujlardan yana seçsem de note mattemoist lipgloss serisi beni oldukça etkiledi. Öncelikle ürün standart bir lipgloss şekline sahip. Fırçası ve şişesi son derece sade ve şık. Rujun rengi de bir o kadar hoş. Birçok dudakta farklı renkte gözükmesine rağmen, bu ruju her kullanana yakıştırdığımı da söyleyebilirim. Lipglosslarda en önemli şeyin glossun yapısı olduğunu düşünüyorum. Fazla yapışkan, fazla kuru ya da fazla bulaşan glossları kullanmak başlı başına bir işkence. Fakat note’un bu mattemoist lipglosslarında formül bir harika olmuş.

Lipglossu sürer sürmez dudağınıza sabitleniyor ve standart lipglosslar gibi yapışkanlık ve kuruluk hissi yaratmıyor. Klasik bir ruj sürmüşüm gibi dudaklarım nemini asla kaybetmeden ve kuru gözükmeden ruju taşıyor. Bu da benim için en önemli nokta. Gün içerisinde yemek yememe rağmen hiçbir yere bulaşmamasının yanı sıra, tazeleyene kadar da formunu koruyor. Ben özel akşam yemeklerine giderken bile gönül rahatlığıyla Note’un lipglossunu kullanabiliyorum artık.

Siz de lipglosslara karşı önyargılıysanız Note mattemoist lipgloss 404 ‘e bir şans verebilirsiniz!

Golden rose 16 hakkındaki yorumlarımı okumak için tıklayın!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir