Note Deep Black Maskara Kullanıcı Yorumları

Kısa, düz ve hacimsiz kirpiklere sahip biri olarak özellikle yüksek oranda kıvıracak bir maskara arayışındayım. Bu arayış sonunda Note deep black maskara ile karşılaştım ve hemen satın alıp deneyimledim

Note Deep Black Maskara Deneyimlerim

Öncelikle belirttiğim gibi son derece kısa ve yere doğru bakan düz kirpiklere sahibim. Kirpik kıvırıcılar bile kirpiklerimi kıvrık göstermiyor. Bu sorun dolayısıyla birçok maskara kullandım. Kimi maskara gerçekten kıvırırken kimi zamanla kirpiklerimi döktü. Ben de en son Note deep black maskara kullanmaya karar verdim. Maskaralar ilk kullanıldıklarında genelde biraz sıvı halde olurlar ve bu nedenle yeterli performansı gösteremezler. Zamanla kıvamları oturur ve maksimum şekilde kirpikleri kıvırırlar. Fakat ben Note’un maskarasını ilk kullandığımda bile kirpiklerimi gerçekten güzel bir şekilde kaldırdı. Hatta kirpiklerimi kıvırırken de herhangi bir topaklanma ya da kirpikleri birbirine yapıştırma durumunu yaşatmadı.

Maskaranın siyahlığı da benim hoşuma gitti. Kirpiklerimi çok daha belirgin bir hale getirdi. Gün içerisinde maskaramı sadece bir kez tazeledim ve bu bana yetti. Gün boyunca kirpiklerim hep kıvrık kaldı ve bu durum beni oldukça şaşırttı. Elbette çok sıcak günlerde nasıl olur bilemiyorum ama ben genel anlamda kirpiklerimi ayırmasını, kıvırmasını ve siyahlığını çok sevdim.

Siz de kirpiklerinizi kıvıracak bir maskara arayışındaysanız Note deep black sizin için bir alternatif olabilir.

Daha önce deneyimlediğim Maybelline lash sensational maskara hakkındaki deneyimlerimi okumak için tıklayın!

2 thoughts on “Note Deep Black Maskara Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir