Nivea T Bölgesi Temizleyici Bantlar Kullanıcı Yorumu

Karma yağlı bir cilde sahip olduğum için özellikle t bölgemde bir takım cilt sorunları yaşıyorum. Bu sorunları ortadan kaldırmak için çeşitli ürünler deniyorum. Bu kez denediğim ürün ise nivea t bölgesi temizleyici bantlar. İçerisinde burun çene ve alın bölgesinde kullanılmak üzere tasarlanmış çeşitli şekillerde bantlar bulunan bu ürünü kullandım ve sizler için yorumlarımı derledim.

Nivea T Bölgesi Temizleyici Bantlar Kullanıcı Yorumu

Nivea t bölgesi temizleyici bantlar ciltte biriken siyah nokta ve kirleri temizlemeyi amaçlayan bir ürün. Sorunlu olan bölgeye -örneğin burun- yapıştırıyorum on dakika sonra çıkarttığımda bantta tüm siyah noktaların ve kirlerin çıktığını görüyorum. Bandı uygulamadan önce uygulama yapılacak bölgeyi ıslatıyor ve kuru bandı yapıştırıyorum. Ardından kurumaya bırakıyor ve 10 dakika sonra çıkartıyorum. İşte bu kadar basit!

Nivea T Bölgesi Temizleyici Bantlar Kullanıcı Yorumu

Ben bu bandı uyguladığımda gerçekten burnumun üzerinde yer alan tüm kirlerin çıktığına şahit oldum. Son derece başarılı bir ürün olduğunu düşünüyorum. Alın ve çene bölgemde ürünü denemediğim için o alanlar adına konuşamasam da burun için mükemmel bir bant olduğunu söyleyebilirim. özellikle duştan sonra yumuşamış cildimle burnuma uygulama yaptığımda maksimum verimi elde ediyorum. İşlemin ardından cildime tonik sürüp nemlendiriyorum ve pırıl pırıl bir cilde kavuşuyorum!

Siz de siyah noktalarınızdan kurtulmak için bir ürün arayışı içerisindeyseniz nivea t bölgesi temizleyici bantlar için şansınızı deneyebilirsiniz.

Bioderma sensibio light hakkındaki yorumlarımı okumak için tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir