Nivea Soft Nemlendirici Bakım Kremi Kullanıcı Yorumları

Kuru ciltle baş etmek özellikle yaz aylarında çok zorlayıcı olabiliyor. Ben de cildimdeki kurumayla baş edebilmek için Nivea soft nemlendirici bakım kremi alıp denemeye karar verdim.

Nivea Soft Nemlendirici Bakım Kremi Deneyimlerim

Öncelikle belirtmeliyim ki, ben cildimde en çok el ve ayaklarımda kuruluk sorunu yaşıyorum. Gün içerisinde bu kuruluk hem el ve ayaklarımın kötü görünmesine hem de çok rahatsız edici bir hisse neden oluyor. Nivea soft nemlendirici bakım kremi aldıktan sonra ben de ilk olarak bu bölgelere uyguladım. Yapısından bahsetmem gerekirse kremin çok ince yapılı olduğunu söyleyebilirim. Ciltte hemen emiliyor ve ardından yağlı bir his bırakmıyor. Bilgisayar başında çalışırken ellerime kremi uygulayıp hemen işlerime devam edebiliyorum. Hızlı emilme ve kalıntı hissi bırakmama durumu bu nedenle benim için son derece önemli.

Akşamları gün boyu kuruyan ayaklarıma da itinayla kremi uyguluyorum ve gerçekten topuklarım başta olmak üzere son derece yumuşadı ve nemlendi. Gün içerisinde tereddütte kalmadan açık ayakkabı giyer hale geldim. Kısa sürede ve bu kadar kolay nemlendiren bir krem bulmanın sevinci içerisindeyim açıkçası. Yazın yazlığa giderken yanıma mutlaka bir tane alacağım yine.

Siz de benim gibi cildinizdeki kuruluktan şikayetçiyseniz Nivea soft nemlendirici bakım kremi sizin için bir alternatif olabilir.

Daha önce deneyimlediğim Nivea vücut sütü hakkındaki deneyimlerimi okumak için tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir