Nivea Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu Kullanıcı Yorumları

Kısa sürede kilo alıp vermeye bağlı olarak vücudumda oluşan çatlak ve selülit görünümünü ortadan kaldırmak için çeşitli ürünler deniyorum. En son denediğim ürün Nivea Q10 sıkılaştırıcı vücut losyonu.

Nivea Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu Etkileri

Özellikle bacaklarımda oldukça fazla çatlak ve selülit var. Bunları gidermek için spor yapıp ortadan kaldırmaya çalışsam da dışarıdan da desteklemek istiyordum. Bu nedenle birkaç ürün arayışına girdim ve okuduğum olumlu yorumlardan sonra Nivea Q10 sıkılaştırıcı vücut losyonu almakta karar kıldım. Yaklaşık 20 gündür kullanıyorum ve deneyimlerimi artık aktarmak istiyorum. Öncelikle 20 günlük kullanımdan sonra bacaklarımda gerçekten bir fark gözlemledim. Eski haline göre çok daha sıkı ve selülit görünümü daha az halde. Aynadan baktığımda çok kötü görünen bacaklarım 20  gün kullanımdan sonra gerçekten daha sıkı ve pürüzsüz bir hal almaya başladı.

Aynı zamanda ürünü kullandığımda çok yoğun şekilde bacaklarımın nemlendiğini hissettim. Eskiden vücut nemlendiricileri kullansam bile bu denli nemlenme olmuyordu. Nivea Q10 sıkılaştırıcı vücut losyonu benim için hem toparlayıcı hem nem verici bir ürün oldu. Aynı zamanda ürünün bereketli de olduğunu düşünüyorum. Geniş bir bölgeye yaydığım halde uzun bir süre daha gidecek gözüküyor. Eğer siz de benim gibi selülitten muzdaripseniz Nivea’ya bir şans vermenizi öneririm. Aynı zamanda daha önce deneyimlediğim dalan body butter yazımı okumak için tıklamanız yeterli!

3 thoughts on “Nivea Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir