Nivea Çift Etkili Göz Makyaj Temizleyici Kullanıcı Yorumları

Makyaj yapmayı ve hatta özellikle ağır göz makyajları yapmayı seven biriyim. Bunun neticesinde de beni yormadan makyajımı çıkaracak temizleyicilere ihtiyaç duyuyorum. En son denediğim ürün Nivea çift etkili göz makyaj temizleyici.

Nivea Çift Etkili Göz Makyaj Temizleyici Kullanıcı Yorumları

Makyajımı temizlerken tekrar tekrar üzerinden geçmemek ve tek hamlede temizlemek istiyorum. Çünkü gözlerimi ne kadar fazla temizlersem o kadar tahriş oluyor ve göz çevrem hassaslaşıyor. Aynı zamanda kısıtlı zamanlarda makyajımı temizlemek istediğimde beni hızlıca kurtaracak bir ürün arayışındaydım. Daha önce kullandığım Bioderma sensibio h2o micealler temizleyiciden son derece memnundum. Fakat özellikle göz makyajımı temizlemek adına bir ürün ararken Nivea çift etkili göz göz makyaj temizleyici ile karşılaştım.

Ürün bir şişede ve hoş bir ambalajı var. Göz makyajıma uyguladığımda tek seferde pamukta göz makyajımın yüzde doksanını gördüm. İlk kullandığımda bu duruma oldukça şaşırdım. Çünkü bu kadar etkili olacağını tahmin etmiyordum. Ardından pamuk geçtiğimdeyse gözlerimde hiç ürün kalmamıştı. Oldukça sevdiğim bi ürün oldu böylelikle. Ürünü kullanırken herhangi bir şekilde kirpiklerimde dökülme de yaşamadım. Uzun zaman önce kullandığım bir makyaj temizleme ürünü kirpiklerimi hayli yıpratmıştı. Bu üründe şu ana kadar böyle bir sorunla karşılaşmadım. Bu tüp bittiğinde yenisini almayı düşünebilirim.

Siz de benim gibi makyaj yapmayı seviyor ve kolayca temizlemek istiyorsanız Nivea çift etkili göz makyaj temizleyicisi sizin için de bir alternatif olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir