Nisan 2021 Aylık Burç Yorumları

Mart ayının bitmesiyle beraber gökyüzündeki hareketliliğin Nisan ayındaki etkileri de başlamış oldu. Nisan 2021 Aylık Burç Yorumları yazımızı okuyarak burcunuzun ay boyunca nasıl etkileneceğini öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu Nisan 2021 Aylık Burç Yorumları

koç burcu nisan 2021 burç yorumuSevgili koçlar Nisan ayında sizleri bir değişim ve dönüşüm fırtınası bekliyor. Hayatınızın pek çok alanını kapsayacak olan bu değişim ve dönüşüm sizi de olmak istediğiniz yere doğru adım adım götürecek. Hayatınızda yapmak istediğiniz şeylere doğru bir adım atmanız, domino taşı gibi diğerlerini de peşinden getirecek. Ev değiştirmek, iş değiştirmek, bir ilişkiye başlamak veya  var olan sancılı bir ilişkiyi sonlandırmak gibi büyük ve önemli meseleleri bu ay halledeceksiniz. Siz hayatınızla ilgili önemli konulara eğildikçe, gökyüzü de ay boyunca sizi son derece destekleyecek.

Boğa Burcu Nisan 2021 Aylık Burç Yorumları

boğa burcu nisan2021Ay boyunca çevrenizdeki kişilerle son derece yoğun ve karmaşık günler sizleri bekliyor boğalar. Ay boyunca temanız, sosyalleşmek. 2021 yılının ilk üç ayında oldukça fazla çalışmanız ve kendinize zaman ayıramamanız, sizi bu ay  biraz kendinize yönelme ihtiyacı hissettirecek. Fakat çevrenizdeki kişilerin, aileniz, dostlarınız ya da iş arkadaşlarınız, size oldukça fazla ihtiyacı olacak. Bu sebeple pek fazla yalnız kalmanız ya da kendinize zaman ayırmanız mümkün olamayacak. Ailenizin yanında olmanıza, dostlarınızın sizden destek istemesine ve iş arkadaşlarınızın yardım taleplerine kayıtsız kalamayacaksınız. Fakat ayın son günlerine doğru küçük bir kaçamak yapmak için fırsat yakalayabileceksiniz.

Mart 2021 aylık burç yorumları burada!

İkizler Burcu Nisan 2021 Aylık Burç Yorumları

ikizler burcu nisan 2021Nisan ayında aşkla sınanan sizler olacaksınız sevgili ikizler. Ay içerisinde bekar olan ikizler yeni bir aşka yelken açmaya hazırlanabilirler. Fakat iletişim sorunları gibi sebeplerden ötürü istedikleri adımı atmakta tereddüt edebilirler. Evli ve sevgilisi olan ikizler ise, partnerleriyle uzun zamandır biriken meseleler yüzünden pek çok kez tartışma yaşamaları olası. Çok küçük meselelerin büyük tartışmalara dönmemesi için, biraz sabırlı ve iletişime açık olmanız gerekiyor. Büyük tartışmaların altından kalkamayan ikizler ise, ay sonunda ilişkilerine nokta koymayı düşünecekler gibi görünüyor.

Şubat 2021 burç yorumları burada!

Yengeç Burcu Nisan 2021 Aylık Burç Yorumları

yengeç burcu nisan 2021
yengeç burcu nisan 2021

Yengeçler, Nisan ayı sizlerin kendinizi keşfetmenize odaklanıyor. Daha önce sevmediğiniz filmleri izleyecek, beğenmediğiniz kitapları okuyacak, ilgilenmediğiniz hobilere karşı ilginiz artacak. Kısa, kendi zevklerinizi ve hobilerinizi yeniden keşfedecek ve buna siz de bir hayli şaşıracaksınız. Daha önce şans vermediğiniz kişilere de bu ay boyunca şans vermek isteyebilir, yeni bir aşka doğru adım atabilirsiniz. Bu bağlamda eski aşklarla beraber eski dostluklar da gündeme gelebilir. Uzun süredir görüşmediğiniz arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz.

Aslan Burcu Nisan 2021 Aylık Burç Yorumları

aslan burcu nisan 2021Bu ay kabuğunuzu kırıyor ve silkeleniyorsunuz aslanlar. Sizi yoran, yıpratan ve üzen her şeye adeta savaş açıyorsunuz. Sizi üzen kişilere mesafe koyuyor, kafanızı meşgul eden işleri rafa kaldırıyor ve kendinizi yıpratan tüm kötü düşünceleri kapı dışarı ediyorsunuz. Kendinizi yıprattığınız uzun zamanlardan sonra silkelenmek ve kendinize gelmek size çok iyi gelecek. Özgüvenli ve dik duruşlu haliniz size pek çok kapı da aralayacak. Seçim yapma şansına sahip olacağınız kadar çok kapının aralanacağı bu ay, en şanslı burçlardan biri de sizsiniz.

Youtube kanalımıza abone olarak astroloji videolarımızı izleyebilirsiniz.

Başak Burcu Nisan 2021 Aylık Burç Yorumları

başak burcu nisan 2021Başaklar Nisan ayı sizler için ailevi konuların yoğunlukta olacağı bir ay olacak. Özellikle eşler arasında çıkan tartışmalar ve ebeveynler ay boyunca biraz sinirlerinizi yıpratabilir. Fakat iletişim yönünüzün kuvvetli olması, empati yeteneğinizin yüksek olması sayesinde tüm ailevi problemleri ve tartışmaları kolayca tatlıya bağlayabileceksiniz. Çocuklarla ilgili gündemler de ayın ortasında meydana gelebilir. Okul sorunları ve dersler gibi konuları da halletmeye çalışacaksınız. Sağlık sorunları da maalesef ayın son haftasında kapınızı çalabilir, dikkatli olmanızda yarar var.

Terazi Burcu Nisan 2021 Aylık Burç Yorumları

terazi burcu nisan 2021Sağlığınızla ilgili alacağınız kötü haberler aya biraz moral bozukluğuyla başlamanıza sebep olabilir. Ama mücadeleci yapınız ve pozitif yanınızla sağlığınızı eskisinden daha da iyi hale getirebilmek için kolları sıvayacaksınız. Bu anlamda profesyonel destek de alabilirsiniz. Bu süreçte ailenizin, dostlarınızın ve partnerinizin desteğini de tamamen arkanızda hissedeceksiniz. Ayın yirmisinden sonra iş alanında alacağınız iyi haberler de moralinizi yükseltmede size yardımcı olacak. İyi bir ay geçirmenizi diliyoruz.

Akrep Burcu Nisan 2021 Aylık Burç Yorumları

akrep burcu nisan 2021Sevgili akrepler Nisan ayı boyunca fazlasıyla korumacı bir tavır sergileyeceğinizi söyleyebiliriz. Konuyu açmak gerekirse, şu an hayatınızda var olan her şeyi değişmeden korumak ve kaybetmemek istiyorsunuz. Var olan işinize sıkı sıkı sarılacak, partnerinize, evinize ve dostlarınıza sarılacaksınız. Keyfiniz ve hayatınız son zamanlarda fazlasıyla yerinde. Bunları kaybetmekten korktuğunuz için fazlasıyla korumacı davranacaksınız. Fakat bunu yaparken çok fazla gerilmek de sizi ve ilişkilerinizi zora sokabilir. İçinde bulunduğunuz bu ruh halinden uzaklaşmak için aileniz ve sevdiklerinizden destek alabilirsiniz.

Yay Burcu Nisan 2021 Aylık Burç Yorumları

yay burcu nisan 2021Yaylar Nisan ayı sizler için şansın bir görünüp bir kaybolduğu bir ay olacak. Kariyerinizde ilerlek için attığınız adımlarda şans sizin fazlasıyla yanınızda olacak. Pek çok kişinin dikkatini çekecek ve yükselmek için çok fazla fırsat yakalayacaksınız. Öte yandan aşk hayatınızda ise şans sizden bir hayli uzaklaşacak. Özellikle bekar olan yaylar, Nisan ayında yeni bir ilişkiye başlamak istese bile karşılarına çıkacak olan engeller ve sorunlar biraz önlerine ket vurabilir. Maddi konularda ise ayın ilk yarısında oldukça bereketli kazançlar elde edecek olsanız da, ikinci yarısında eğer dikkatli davranmazsanız bir miktar kayıp yaşayacağınızı söyleyebiliriz.

Oğlak Burcu Nisan 2021 Aylık Burç Yorumları

oğlak burcu nisan 2021
oğlak burcu nisan 2021

Nisan ayı sizin biraz incindiğiniz ve kırılganlığınızın yüksek olduğu bir ay. Kendinizi ay boyunca kırılgan ve hüzünlü hissedebilirsiniz sevgili oğlaklar. Çevrenizden ilgi görmek, ailenizin ve dostlarınızın yanında olduğunu hissetmek istiyorsunuz. Fakat kırılgan tarafınız onlar size ne kadar adım atarsa atsın kırılacak bir şey buluyor ve bu sebeple çevrenizdeki kişileri de yine siz uzaklaştırmış oluyorsunuz. Biraz yalnız kalıp kendinizi dinlemek ve hassasiyetinizi biraz olsun kaldırmak hem size hem de sevdiklerinize çok iyi gelecektir.

Kova Burcu Nisan 2021 Aylık Burç Yorumları

kova burcu nisan 2021Sevgili kovalar bu ay oldukça hayalperestsiniz. Ama size güzel bir haberimiz var ki, o da kurduğunuz hayalleri gerçeğe dönüştürmeniz bu ay çok ama çok kolay olacak. Yapmak istediğiniz iş için büyük hayaller kurabilir ve çok küçük adımlar atabilirsiniz. Göreceksiniz ki bu küçük adımlar ayın ilerleyen günlerinde size hayallerinizdeki gibi çok büyük kapıların açılmasını sağlamış. Yeni bir ilişkiye başlamak isteyenler ise sadece niyet etseler bile bu ay büyük bir aşka yelken açma şansı doğabilir. Güzel ve bereketli bir ay olacak Nisan sevgili kovalar.

Balık Burcu Nisan 2021 Aylık Burç Yorumları

balık burcu nisan 2021
balık burcu nisan 2021

Nisan ayında yeni başlangıçlar yapmak için oldukça heveslisiniz sevgili balıklar. Fakat bu ay  yeni başlangıçlar ve yeni yol haritaları için çok da uygun değil. Daha ziyade şuan içerisinde bulunduğunuz süreci devam ettirmeye çalışmalısınız. Taşınma, iş değiştirme, ayrılıp barışma gibi büyük konuları biraz daha düşünüp sindirerek uygulamanız bu ay sizler için daha hayırlı olacaktır.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir