Maybeline The Eraser Eye Kapatıcı Yorumları

Maybeline The Eraser Eye Kapatıcı Yorumları
Maybeline The Eraser Eye Kapatıcı Yorumları

Maybeline The Eraser Eye Kapatıcı Yorumları

Bu yazıda son zamanlarda çok dikkat çeken ve beğenilen kapatıcılardan olan Maybeline’nin the eraser eye kapatıcısından bahsedeceğim. Öncelikle benim cildimde kapatılacak çok leke olmasa bile yoğun göz altı morluklarına sahip olduğum için kapatıcı kullanmak durumunda kalıyorum. Maybeline’nin bu ürününü ise yine yoğun göz altı morluklarımı kapatmak için satın aldım.

Ürünün ucunda fotoğrafta da göreceğiniz gibi sünger bir başlık var. Başlığı çevirmemizle birlikte ürün süngere geliyor ve bu sünger yardımıyla cildimize sürüyoruz. Ürün, benim yoğun göz altı morluklarımı yüzde seksen oranında kapattı.Belitmeliyim ki bu oran benim için çok başarılı. Aynı zamanda ince yapılı olduğu için cildimde herhangi bir ağırlık, rahatsızlık hissetmedim. Benim yağlı bir cildim olduğu için benim göz altlarımı da kurutmadı. Ürün gün içerisinde o kadar kalıcı ki, akşama kadar tekrar yenileme ihtiyacı hiç hissetmedim.

Ürünün süngeri elbetteki ürünü cilde yedirmek için yeterli değil. Ben bir makyaj süngeriyle cildime yedirdim. Üründe tek beğenmediğim nokta başlığındaki sünger yapının kullandıkça kirlenmesi ve yıkanamaması.(En azından ben yıkanmıyor diye biliyorum.) Onun dışında dokusu,kapatıcılığı ve tonu harika.

Ben 25₺ ye satın aldım ve fiyat kalite açısından çok başarılı buluyorum.

Flormar dark circle concealer yazısını okumak için tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir