Mart 2021 Burç Yorumları

2021 yılının ilk iki ayından sonra Mart ayı da çeşitli sürprizleri beraberinde getiriyor. Mart 2021 burç yorumları ve analizleri için yazımıza buyrun!

Koç Burcu Mart 2021 Burç Yorumları

koç burcu mart 2021 burç yorumu
koç burcu mart 2021 burç yorumu

Koç burcu Mart ayının teması, kariyer. Yıl boyunca üzerinde de en çok duracağınız konu, kariyer alanınız olacak. İş kurmak, yükselmek, yeni alanlara yönelmek Mart ayında da sizin için büyük bir motivasyon kaynağı olacak. Bununla beraber bu çabanızın ve gayretinizin çevrenizin gözünden kaçmayacağını da söyleyebiliriz. Bu çabanızı taçlandıracak haberler almanız çok olası. Aynı zamanda ayın son haftasına doğru, harcadığınız efor sonrası yorgunluğunuzu tatlı bir telaşla unutabilirsiniz. Yeni bir flört ve aşk Mart ayının son haftasında sizleri bekliyor olabilir. Kendinizi kapatmamalı ve kendinizi iyi hissettiğiniz kişilerle daha yakından bağ kurmaya çalışmalısınız. Bunun iyi hissettirdiğini siz de fark edeceksiniz.

2021 yılı burç yorumları yazısı burada!

Boğa Burcu Mart 2021 Burç Yorumları

boğa burcu mart 2021
boğa burcu mart 2021

Boğa burcu Mart ayında her türlü değişiklik sizden sorulacak. Hayatınızı büyük ölçüde değiştirmek için elinizden ne geliyorsa yapacaksınız. Bu ev, araba, iş değişikliği olabileceği gibi kendinizde yapacağınız büyük değişiklikler de olabilir. Bu değişime kendinizi hazır hissettiğinizde girişmenizi ve mutlaka çok sevip güvendiğiniz kişilerden destek alarak yapmanızı öneririz. Bu değişim size yıl boyu sürecek çeşitli sürprizlerin kapısını aralayabilir.

 

İkizler Burcu Mart 2021 Burç Yorumları

ikizler burcu mart 2021
ikizler burcu mart 2021

Sevgili ikizler burcu Mart ayı boyunca sürekli ışıldamak isteyeceksiniz. Göz önünde olmak, takdir edilmek, onaylanmak isteyeceksiniz. Bunun için de çok çabalayacak biraz da kendinizi fazla yıpratacaksınız. Dış görünüşünüzle çok daha fazla ilgilenmek de bu düşüncenin bir parçası olarak gelebilir. Siz, zaten yaptığınız işlerle yeterince parıldıyorsunuz, kendinizi ekstra strese sokmak yalnızca sizi ay boyunca yoracaktır. Partnerinizle aranızda geçecek olan tüm bu sürtüşmeler de ilgi ve alaka görme isteğinizden kaynaklanabilir. Daha empatik olmak ve kendinize yüklenmemek, ay boyunca sizi en rahatlatacak şey olacaktır. Merak etmeyin, ayın sonunda istediğiniz büyük parıldamalarla ilgili güzel haberler gelebilir.

2021 yılı burç yorumları için tıklayın!

Yengeç Burcu Mart 2021  Burç Yorumları

yengeç burcu mart 2021
yengeç burcu mart 2021

Yengeç burcu Mart ayında kimseye ve hiçbir şeye karşı toleranslı olmayacaksınız. Kendi bildikleriniz ve istedikleriniz ay boyunca size rehberlik edecek. Eski eşler, eski flörtler sizinle iletişime geçmeye çalışsalar da ay boyunca kendi kalbinizi dinleyecek ve kimseye taviz vermeyeceksiniz. İş anlamında da bu tavrınız devam edecek. Üstlerinize karşı da fikirlerinizi savunacak gerekirse resti çekeceksiniz. Ay boyunca biraz gerilimli bir ruh hali içinde olmanız da olası. Biraz daha dinginleşmek için ailenizle zaman geçirmek ve rahatlatıcı aktivitelerde bulunmak sizlere oldukça iyi gelecektir.

Burç yorumlarından haberdar olmak için youtube kanalımıza abone olabilirsiniz!

 

Aslan Burcu Mart 2021 Burç Yorumları

aslan burcu mart 2021
aslan burcu mart 2021

Aslan burcu Mart ayı boyunca özellikle aile ve çocuklar konusu ağırlıklı olacak. Çocuklarınızla yaşayacağınız iletişim sorunları ya da ailenizle ilgili çözemediğiniz problemleri çözmek için bu ay inanılmaz güzel enerjiler sunuyor. bu problemleri çözdükçe ve hatta çözmeye çalıştıkça bile aranızdaki bağın kuvvetlendiğini göreceksiniz. Eğitim gören aslanlar bu ay içerisinde öğrenim gördükleri konular ve meslekler üzerinde derin çalışmalar yürütebilirler. Bunun neticesinde ay sonunda beklenmedik yerlerden güzel iş teklifleri, staj istekleri gelebilir. Bu ayın verimini kaçırmayan aslanlar, ayın en şanslı burçlarından olabilirler.

Başak Burcu Mart 2021 Burç Yorumları

başak burcu mart 2021
başak burcu mart 2021

Başak burcu Mart ayında ruhsal olarak derinleşmek için içinizde oldukça fazla istek duyacaksınız. Meditasyon, yoga gibi çeşitli aktiviteler deneyebilir, kendinize yönelebilirsiniz. Bu alanda kitaplar okumak, yeni kişilerle tanışmak için de ay boyunca önünüze harika fırsatlar çıkabilir. Kendinize derinlik kattıkça içinizdeki neşeyi, mutluluğu da yakalayabileceksiniz. Uzun zamandır içinize attığınız olayları, kişileri ve yaşanmışlıkları da Mart ayında geride bırakmaya çalışacaksınız. Böylelikle önünüzdeki günler için çok daha güzel planlar yapabileceksiniz. Ayın son haftasında sağlığınızla ilgili bir takım sıkıntılar meydana gelebilir, dikkatli olmakta fayda var.

2021 yılı burç yorumları için tıklayın!

Terazi Burcu Mart 2021 Burç Yorumları

terazi burcu mart 2021
terazi burcu mart 2021

Terazi burcu Mart ayı boyunca gökyüzünün hareketleri yumuşak etkiler bırakıyor. Anaç ve merhametli tarafınız Mart ayı boyunca oldukça fazla kendini hissettirebilir. Duygusal ve hassas tarafınız da biraz ağır basıyor. Bu hassaslığı ay boyunca iş ve özel hayatınıza çok fazla yansıtmamalısınız. Aksi halde iş arkadaşlarınızla ve partnerinizle kırıcı konuşabilir, aranıza soğukluk girmesine sebep olabilirsiniz. Biraz kendi içinize yönelmek ve kendinize biraz izin vermek bu hassas döneminizi atlatmanızın ilacı olabilir. Ayın son haftalarına doğru küçük miktarlarda para kaybı yaşayabilirsiniz. Bu sebeple borç verdiğiniz kişilere ve yatırımlarınıza dikkat etmenizi öneririz. Terazi burcu Mart 2021 sizler için güzel geçsin!

Akrep Burcu Mart 2021 Burç Yorumları

akrep burcu mart 2021
akrep burcu mart 2021

Akrep Burcu Mart ayında kilitlerinizden kurtulmak için gökyüzü harika destekler veriyor. İçinize attığınız sıkıntılarınızı, dertlerinizi, sırlarınızı kilitlerinden çıkarıp paylaşmak için çok doğru bir zaman Mart ayı. Bir dosta, bir arkadaşa içinizdekileri dökmek, paylaşmak sizi baştan sona arındıracaktır. İlişkinizde yaşadığınız gelgitler, ikilemler de bu ay tamamen çözülüyor sevgili Akrepler. Ya kesin bir birleşim ya da kesin kopuşlarla sürüncemede kalmış ilişkinize tam bir yön verebileceksiniz. Bu aşamada rehberiniz kalbiniz olursa, vereceğiniz karardan pişmanlık duymayacaksınız. Mart ayının güzel geçmesini diliyoruz!

Yay Burcu Mart 2021 Burç Yorumları

yay burcu mart 2021
yay burcu mart 2021

Yay burcu Mart ayı ayaklarınızın yere basma ayı olacak. Özellikle iş konusunda uzun süredir yaşadığınız kararsızlıklar sebebiyle bir türlü rayına oturtamadığınız kariyeriniz için artık taşın altına elinizi koyacaksınız. Çok uçuk hayaller yerine ayakları sağlam basan hayallerle hareket ederseniz Mart ayının iş ve kariyer anlamında en parlayan burcu olabilirsiniz. Bunun yanı sıra özellikle yakın arkadaşlarınızla yaşayacağınız küçük sorunlar, ay boyunca bir hayli canınızı sıkabilir. İşlerin aslını öğrenmeden fevri davranmamanızı öneririz. Ayın son günlerinde uzun süredir görüşmediğiniz eski partnerlerinizin evlilik ya da nişan haberlerini alabilirsiniz.

2021 yılı burç yorumları için tıklayın!

Oğlak Burcu Mart 2021 Burç Yorumları

oğlak burcu mart 2021
oğlak burcu mart 2021

Oğlak burcu Mart ayında partnerinizle yaşadığınız güven problemleri ile bir hayli uğraşacaksınız. Bu problemleri çözemeyen Oğlaklar ilişkilerini tekrar gözden geçirmek isteyecekken, bu sorunu aşan oğlaklar için ilişkileri yeni bir boyut atlayacaktır. Özellikle evlilik gibi büyük kararlar almanın eşiğinde olan Oğlaklar, bu krizi atlatır atlatmak planlarını hayata geçirme konusunda hızla yol alabilirler. Ayın son hatasında soğuk algınlığı ve nezleye de dikkat etmenizde yararlı olur. Sağlık bu ayın da en önemli konularından biri. Oğlak burcu Mart 2021 ‘in güzel geçmesini diliyoruz!

Kova Burcu Mart 2021 Burç Yorumları

kova burcu mart 2021
kova burcu mart 2021

Kova burcu Mart ayının size öğreteceği tek şey, kalbinizi dinlemek olacak. Uzun süredir yalnızca aklınız ve mantığınızla hareket etmeniz kimi zaman yalnız kamanıza neden oldu. Artık Mart ayıyla beraber kalbinizi dinlemenin biraz da kalbinize güvenmenin vakti geldi. Karşınıza çıkacak sürpriz kişiler ay boyunca etrafınızda olacak. Kendinizi biraz rahat bırakır ve olayları akışına bırakırsanız çok derin bir aşk yaşamaya başlayabilirsiniz. Ayın ortasından sonra aile büyüklerinizden biraz üzücü sağlık sorunları haberi alabilirsiniz. Kendinize de ay boyunca dikkat etmelisiniz. Özellikle eklem sorunları biraz canınızı sıkacağa benziyor.

Balık Burcu Mart 2021 Burç Yorumları

balık burcu mart 2021
balık burcu mart 2021

Balık burcu Mart ayında üzerinizde çok yoğun bir baskı hissedebilirsiniz. Ailenizin, patronunuzun, partnerinizin sizden pek fazla konuda istekleri olabilir. Bu istek ve beklentiler altında ezilmemek için biraz silkelenmeniz ve biraz da ‘ben ne istiyorum’ acaba diye kendinize sormanız gerekiyor. Sizden beklentisi olan kişilerle de aranıza biraz mesafe koymanız ve bu mesafeyi onlara da hissettirmeniz gerekiyor. Ay boyunca hem çevrenize verdiğiniz mücadele sizi biraz yorgun düşürebilir. Sağlığınıza dikkat etmeli ve hastalıklara karşı önem almalısınız. Merak etmeyin ayın son haftası güzel haberler ve umut verici gelişmeler sizleri bekliyor olacak.

2021 yılı burç yorumları için tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir