Loreal Paris Elseve Mucizevi Yağ

Çeşitli sebeplerle canlılığını yitirmiş ve çok yüksek oranda kuruyan saçlarım için durulanmayan saç bakım krem ve yağlarını ararken Loreal Paris Elseve  Mucizevi Yağ ı keşfettim.

Loreal Paris Elseve Mucizevi Yağ Kullanıcı Yorumları

Ürün krem formatında, ıslak ya da kuru saçlarınıza bir ceviz büyüklüğünde uygulayabiliyorsunuz. Krem o kadar güzel o kadar ferah kokuyor ki, kimi zaman gün içerisinde kokusu dolayısıyla bile saçlarıma uyguladığım oldu. Saç diplerine uygulamadan saçlarımın geri kalanına uygulayarak kullandığım ürünü genellikle duş sonrası kullanmayı tercih ettim.

Kuruluktan dolayı kırılan ve sürekli olarak dolaşan saçlarımı fazlasıyla yumuşattı. Ürünü kullandıktan sonra saçlarımın elektriklenmesi yüzde seksen oranında azaldığı gibi, kuruluktan dolayı elime gelen o sert saçlar yerini yumuşak ve elimden kayan bir hale geldi. Fakat ben yine de fazla kullanıp saçlarımın dengesini bozmamak adına ürünün arkasında yazan boyuttu kullandım ve fazlasına kaçmadım. Eğer güzel kokulu ve saçlarınızı yumuşatan durulamaya ihtiyaç duymayacağınız krem ürünlerden arıyorsanız kaçırmamanızı öneririm.

Ben 17₺ ye almıştım fiyat performans açısından çok başarılı buluyorum.

Gliss miracle oil yazısını okumak için tıklayın!

 

One thought on “Loreal Paris Elseve Mucizevi Yağ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir