Life İn Hindistan Cevizi Yağı Kullanıcı Yorumları

Hindistan cevizi yağı özellikle son zamanlarda bakım ürünü olarak sıkça kullanılmakta. Saç bakımından el ve tırnak bakımına, cilt nemlendirmeden daha birçok alana kadar kullanılıyor. Fakat ben Life İn Hindistan Cevizi Yağı nı yalnızca saç maskesi yapmak adına aldım.

Life in hindistan cevizi yağı etkileri

Life İn hindistan cevizi yağı kavanozunda tamamen doğal hindistan cevizi yağı olduğunu söylediği için hemen aldım. Oldukça kurumuş ve yıpranmış saçlarıma, haftada bir gün maske yaptım. Hindistan cevizi yağı ile saç maskesi yazımda nasıl yaptığımı ayrıntılarıyla okuyabilirsiniz.

Hindistan cevizi yağı oda sıcaklığında katı halde bulunmakta ve ele alındığında eriyen bir yağ. Kokusu oldukça güzel ve ince yapısı nedeniyle emilimi de cilt üzerinde son derece kolay. Saçlarıma yaptığım hindistan cevizi yağı maskesi son derece kuru ve gün içerisinde kuruluk sebebiyle kırılan saçlarıma tamamen kendine getirdi. Yumuşattı ve o kırık görünümü ortadan kaldırdı. Saçlarımı beslediğini ve parlattığını gördükten sonra mutlaka yapmaya devam edeceğim maskelerden biri oldu.

Life in hindistan cevizi yağını, bittikçe alacağım. Saçlarımda hindistan cevizinin yarattığı mucizeye bayıldım!

2 thoughts on “Life İn Hindistan Cevizi Yağı Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir