Laneige Eye Sleeping Mask Kullanıcı Yorumları

Göz çevresini nemlendiren ve daha canlı gözükmesini sağlayan uyku maskesi Laneige Eye Sleeping Mask ürününü bir süredir kullanıyorum ve sizinle de değerlendirmelerimi paylaşmak istedim.

Laneige Eye Sleeping Mask Kullanıcı Yorumları

Günlük hayat koşuşturmacası içerisinde sürekli ekrana bakmak, bir şeyler okumak ve kimi zaman yaşadığımız uykusuzluk sonucundaki yorgunluk en çok göz çevresinde kendini gösteriyor. Olduğundan daha çökük ve yorgun göz çevresi de kişiyi olduğundan çok daha olgun gösteriyor. Ben de bunun önüne geçmek ve daha aydınlık bir göz çevresine kavuşmak için Laneige Eye Sleeping Mask kullanmaya başladım.

Ürünü gece yatmadan önceki cilt bakım rutinimin bir parçası haline getirdim. Öncelikle cildimi temizliyor ve ardından nemlendiriyorum. Sıra göz altı bakımıma geldiğinde eye sleeping maskı aplikatörü sayesinde göz çevreme sürüyorum. Ardından küçük hareketlerle masaj yaparak uygulamaya başlıyorum. Ürünün tamamını uyguladıktan sonra ekstra herhangi bir ürün kullanmadan bakımımı tamamlıyorum. Sabah uyandığımda ise, sonuç bir harika oluyor! Göz çevremde meydana gelen kuruluk tamamen ortada kalkmış oluyor. Yorgun ve çökük göz altlarım kendini toparlamış ve son derece aydınlık gözüküyor. Aynı zamanda bu ürünü kullandığımdan beri gözlerim çok fazla şiş bir şekilde uyanmıyorum. Bu da ekstra bir etki oldu benim için. Ürünü haftada 2 kez uyguluyorum ve benim için gayet yeterli oluyor

Siz de gir göz maskesi arayışındaysanız eye sleeping maska bir şans verebilirsiniz.

Bepanthol vücut losyonu yazımıza buradan ulaşabilirsiniz!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir