Lancome La Vie Est Belle Edp Kullanıcı Yorumları

Uzun zamandır kullandığım bir parfüm olan Lancome La Vie Est Belle Edp hakkındaki kullanıcı yorumları paylaşacağım bugün sizlerle.Lancome La Vie Est Belle Edp uzun zamandır çok büyük bir kitle tarafından çok beğenilerek kullanılıyor. Gerek kokusu, gerekse kalıcılığıyla kemik bir kitleye sahip. Lancom’un bu parfüm için sloganı olan ”mutluluğun kokusu” tanımını da fazlasıyla dolduruyor.

İçeriği

Lancome La Vie Est Belle ‘nin kalp notasında iris pallida, portakal çiçeği, yasemin ve zambak varken üst notalarında armut ve böğürtlen yer alıyor. Birbiriyle uyumlu tüm bu kokuların birleşimi yoğun çiçeksi,şekerli ama son derece soft bir koku yayıyor.

Çok yoğun kokulu parfüm tercih etmeyen kişiler için bile La vie est belle farklı bir yere sahip. Özellikle yoğun kalıcılığıyla meşhur olan parfüm, kalıcılığa nem veren kişiler için de tercih sebebi. Kendi kişisel tecrübem de parfümün son derece kalıcı oluğu yönünde Hatta ben tenimin dışında sıktığım kıyafetlerden de uzun süre kokusunun çıkmadığını rahatlıkla söyleyebilirim.

Hem çiçeksi ve şekerli hem de son derece kalıcı bir imza parfüm arıyorsanız Lancome La Vie Est Belle Edp tam size göre diyebilirim.

Parfümün kalıcı olması için öneriler yazımıza da mutlaka göz atın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir