Konsept Hediye Kutularıyla Özel Günlerin Kurtarıcısı UNUTTUMSANMA.COM

Günümüzde hediyeler için doğru konsepti oluşturmak çok önemli. Durum böyleyken hediyeler arasında zor bir seçim süreci sizi bekliyor. Özel günler ve her özel güne ayrı bir hediye hazırlamak oldukça kafa karıştırıcı olabiliyor. Yeni iş tebrikleri, doğum günleri, sevgililer günü, anneler günü, babalar günü gibi özel günlerde zaman ve emek isteyen bir süreç başlıyor. Böyle bir süreci sizin için yaşayan ve size hazır hediye kutusu seçenekleri sunan bir hediye sitesine ne dersiniz? Sadece hediyenizi değil; bir de sizin için özel günlerinizi takip etse ve hatırlatsa?

“Unutmak Tarih Oluyor!” mottosuyla kurulan unuttumsanma.com, sevdiklerinin özel günlerinde hediye arayışında olanlara hızlı ve yeni bir çözüm sunuyor. Özel tasarım kutu içerisinde farklı kombinlerle oluşturulan hediyeler, hediye arayışında olanların kurtarıcısı oluyor. Üstelik sitesini “Akıllı Takvim” özelliği ile destekleyen unuttumsanma.com, yoğun geçen iş ve yaşam temposunda özel günlerini unutanların da yardımına koşuyor! Belirlediğiniz hatırlatma tarihlerine göre size “özel gününüz yaklaşıyor” bilgilendirmesi yapıyor, bir de o gününüze özel indirimler sağlıyor. İstanbul içinde 4 saat gibi kısa bir sürede teslim edilen hediyelerle çok önceden yapılan planları gereksiz kılıyor ve harcanan vakitleri minimize ediyor.

Konsept Hediye Kutularıyla Özel Günlerin Kurtarıcısı UNUTTUMSANMA.COM

unuttumsanma.com hediye kutularını sizin için her güne ve zevke özel olarak tasarlıyor. Birçok özel günü sizin için tek tek düşünüyor ve sizi önemsiyor. Bu tasarımları daha da özelleştirmek isterseniz teknolojiden kozmetiğe, aksesuardan kırtasiyeye, mutfak malzemelerinden çiçeğe 3000’den fazla ürün seçeneğiyle “kendi kutunuzu tasarlama” imkanı sunuyor.

Milagros Pazarlama ve Danışmanlık tarafından Şubat 2018’de kurulan unuttumsanma.com, Bugün itibariyle 5000 üye barajını aştı. 400’ü kurumsal sipariş olmak üzere 1000 hediye kutusunu 8 ay gibi kısa bir sürede satışını gerçekleştirdi. Her işte olduğu gibi unuttumsanma.com üzerinde de “etiğini” ve “kimliğini” ön planda tutan Milagros, iç ve dış piyasadaki tecrübelerini e-ticaret sektöründe de taçlandırmaya başladı.

Konsept Hediye Kutularıyla Özel Günlerin Kurtarıcısı UNUTTUMSANMA.COM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir