Kışa Özel Giyim Tarzı Önerileri

Kışın gelmesiyle birlikte moda anlayışı da mevsime göre değişmekte. Birkaç küçük ipucu ile kışın da şık olmanız mümkün!

Kışa Özel Giyim Tarzı Önerileri

Pardösü ve kabanlar

Kışın belki de en dikkat çekici parçaları kabanlar ve pardösülerdir. Siz de kış tonlarında giyeceğiniz pardösüler ile şık olabilirsiniz. Bu pardösülerin sizin boyunuza uyumlu olması-kısa ya da uzun değil- ve pardösünüzün rengine uygun kombinleyeceğiniz aksesuarlarınız ile kışın parlayabilirsiniz!

Kışa Özel Giyim Tarzı Önerileri
Kışa Özel Giyim Tarzı Önerileri

Şapka kullanımı

Kışın kullanacağınız bere ve şapkalar size farklı bir hava katabilir. Saçlarınız açıksa takacağınız bereler size yakışacağı gibi at kuyruğu yaptığınız saçınızla takacağınız fötr şapkalar da sizi şıklık yarışında ön sıralara taşıyabilir.

houuiguiu

Çizme ve botlar

Kışın giyeceğiniz çizme ve botlar tüm kıyafetinizin ambiansını etkileyecektir. Klasik tarz tek renk bot ve çizmelerden uzaklaşıp daha renkli ve orijinal botlar kullanmak isterseniz bu kış çok moda olacağını size söyleyebiliriz.

pexels-photo-46086

Eldiven kullanımı

Eldivenler kışın giyeceğiniz kıyafetleri tamamlayan aksesuarlardan sayılabilir. Sizi soğuktan korumasının yanı sıra desenli, şekilli ve birbirinden şık eldivenlerle stilinizi tamamlayabilirsiniz.

pexels-photo

Atkı ve şal kullanımı

Tek başına kullandığınızda bile şal efektiyle kıyafete hava katan şallar ve atkılar kışın kombinleyeceğiniz pardösü ve şapkalarınızla stilinize pozitif anlamda katkı sağlayacaktır.

pexels-photo-55789

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir