Golden Rose Ombre Matte 113 Far Paleti Kullanıcı Yorumları

Bugün bahsetmek istediğim far paleti Golden Rose ombre matte 113 far paleti.

Golden Rose Ombre Matte 113 Far Paleti Kullanıcı Yorumları

Öncelikle palet 5 adet renkten oluşuyor ve bu renkler toprak tonlarda. Koyudan açığa doğru olan renklerin hepsi mat yapıda. Bu serinin 113 numarasını almamın sebebi de zaten toprak tonlarda ve mat olmasıydı. Günlük makyajımda sadece bu tonlarda farlar kullandığım için tek paletle tüm göz makyajımı tamamlayabiliyorum.

Golden Rose Ombre Matte 113 Far Paleti Kullanıcı Yorumları

Paletteki koyu kahverengi rengi tam bir geçiş rengi. Göz kapağımın katlanma bölgesine sürüp geniş uçlu bir far fırçasıyla güzelce dağıtıyorum. Daha sonra yanında bulunan bir açık ton krem-kahverengi ile göz kapağıma renk veriyorum. Ve o gün istersem en açık kahverengi ile de göz kapağımın tam ortasına küçük bir şekilde sürerek aydınlık bir görüntü elde ediyorum. Paletteki renklerin tümü orta pigmentli. Maalesef tozutma yapıyor fakat hafif nemli bir fırçayla uygulandığında tozutmanın önüne geçmek ve renklerin pigmentini arttırmak mümkün.

Golden Rose Ombre Matte 113 Far Paleti Kullanıcı Yorumları

Palette bulunan en açık renk olan kırık beyaz ile göz pınarıma çok az bir dokunuş yapıyorum. Böylece gözlerim daha aydınlık bir görünüm kazanıyor. Genel olarak paleti değerlendirmek gerekirse tüm renklerin günlük kullanım açısından oldukça kullanışlı olduğunu söyleyebilirim. Pigmentasyonları ve gözde duruşu da orta seviyede. Fakat far bazı kullanılarak kalıcılığının artırılabileceğini de söyleyebilirim. Tüm bunlar göz önüne alındığından başarılı ve alınabilir bir palet olduğunu söyleyebilirim.

Ben 17₺ ye satın aldım.

Wet n wild photo focus fondöten hakkındaki yorumlarımı okumak için tıklayın!

One thought on “Golden Rose Ombre Matte 113 Far Paleti Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir