Gliss 6 Miracles Oil Essence Deneyimlerim

Uzun zamandır çeitli sebeplerle son derece kurumuş, matlaşmış ve sağlıklı görünümünden son derece uzaklaşmış olan saçlarımı toparlamak adına birçok ürün kullanıyorum.Bu ürünlerden birkaçı olan  urban care  ve loreal paris elseve mucizevi yağ ürünlerinin deneyimlerimi de okuyabilirsiniz. En son alıp denediğim ürün ise Gliss 6 miracles oil essence yağı.

Gliss 6 Miracles Oil Essence Deneyimlerim

Ürün; saçı pürüzsüzleştireceğini, ısıya karşı koruma sağlayacağını, saç kırılmalarında azalma, kolay şekillendirme ve elektriklenmeyi önleyeceğini vaadediyor. Ürün birden fazla şekilde kullanılabiliyor. Dilerseniz duşta şampuanınıza karıştırıp kullanabiliyor, isterseniz de duştan sonra nemli saçlarınıza uygulayabiliyorsunuz. Ben, duştan çıktıktan sonra nemli saçlarıma yedirmeyi tercih ediyorum.,

Ürün, kabında gözüktüğü gibi sarı renkte değil, şeffaf bir yapıda. Kokusu oldukça hafif bir koku ve bu koku saçta yarım saatte uçuyor. Ürünün benim saçımda yaptığı olumlu değişimleri sıralamam gerekirse : saçlarımı çok uzun zamandır olmadığı kadar beslediğine inanıyorum. Ellerimi saçlarıma ne zaman atsam eski sertliğinin oldukça azaldığını farkediyorum. Saçlarımdaki matlığı bir nebze aldığını da söyleyebilirim. Benim saçlarım oldukça gür ve kuru olduğu için ben saçıma biraz fazla uyguluyorum ve bunun neticesinde de saçlarımın daha da güçlendiğini görüyorum.

  • Saçları yumuşatması
  • Uzun vadede beslemesi,onarması
  • Saçlardaki matlığı bir tık azaltması

dolayısıyla beğendiğim ve bittikçe kullanacağım bir ürün olduğunu söyleyebilirim.

Ben 20₺ ye aldım ve fiyat-performans açısından başarılı buldum.

2 thoughts on “Gliss 6 Miracles Oil Essence Deneyimlerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir