Gillette Satin Care Tıraş Jeli Kullanıcı Yorumları

Gündelik hayat içerisinde çok az zamanda çok şey yapmamız gerekiyor. Bu durumda da epilasyon işlemi için tıraş bıçağını kullanmak son derece pratik oluyor. Ben de tıraş sırasında kolaylık olması için gillette satin care tıraş jeli satın aldım. Bu jel tıraş esnasında tıraş bıçağının bacağı tahriş etmeden çok rahat ve pürüzsüz şekilde tıraş edilmesine olanak sağlıyor.

Gillette Satin Care Tıraş Jeli Kullanıcı Yorumları

Ürün bir tüpte ve rengi de mor. Çok hoş bir kokuya sahip ve ele sıkıldığında mor olan jel tıraş uygulanacak yere sürüldüğünde beyaz bir köpük halini alıyor. Ve o kadar bereketli bir ürün ki ben elime çok az sıktığımda bile çok fazla şekilde köpürerek çok büyük bir alana yayılıyor. Bu nedenle bir tüpü çok uzun bir süre kullanabiliyorum. Ben tıraş bıçağı olarak gillette venüs embrace kullanıyorum. Gillette satin care tıraş jeli ile birlikte kullandığımda ise gerçekten mükemmel bir sonuç elde ettim. Hem jilet vücudumda sorunsuzca kaydı hem de jel bacaklarımı yumuşattı.

Tıraş işlemi sonrası ise tıraş jelinin harika hafif lavanta kokusu ile kendimi çok ferah hissettim. Daha önce kulladığım tıraş jellerine oranla gillette satin care tıraş jelini çok daha fazla beğendiğimi söyleyebilirim. Özellikle indirimlerde ikişer tane alıp stokladığım nadir ürünlerden oldu kendisi. Siz de tıraş jeli arayışı içerisindeyseniz gillette satin care tıraş jeline bir şans verebilirsiniz.

One thought on “Gillette Satin Care Tıraş Jeli Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir