Garnier Saf ve Temiz Sauna Etkili Arındırıcı Kil Maskesi Yorumları

Karma yağlı cilde sahip biriyim ve cildimi arındırmak için çoğu zaman maskelerden yararlanıyorum. En son denediğim ürün ise Garnier saf ve temiz sauna etkili arındırıcı kil maskesi.

Garnier Saf ve Temiz Sauna Etkili Arındırıcı Kil Maskesi Yorumları

Ağırlıkla t bölgemde olmak üzere cildimde gün içerisinde yağlanma oluyor. Bu da neticesinde gözeneklerimin tıkanmasına ve cildimde sorunlar meydana gelmesine zemin hazırlıyor. Ben de bu durumun yaşanmaması için çeşitli yüz maskeleri ile cildimi arındırıyorum. En son denediğim maske Garnier saf ve temiz sauna etkili arındırıcı kil maskesi. Maskeyi t bölgeme ağırlık verecek şekilde nemli yüzüme uyguladım. Uyguladıktan sonra gerçekten ‘sauna etkisi’nden olsa gerek yüzümde bir sıcaklık hissettim. Sanıyorum ki maskenin bir özelliği olarak ciltte ısınma yapıyor. Belirlenen süre kadar cildimde beklettikten sonra bol su ile cildimi duruladım. Ardından ayrıntılı şekilde cildimi inceledim ve sonuç gerçekten başarılıydı.

Maskenin ardından cildim oldukça temizlenmişti. Gözeneklerim de oldukça temiz görünüyordu. Bu kadar cildi arındırmasının sebebi bence sauna etkisiydi. Maske yüzümdeyken gelen sıcaklık ile ben de gerçekten cildimin temizleneceğini hissetmiş ve psikolojik olarak bile buna inanmıştım. Gerçekten sonuçtan memnun kaldım. Yaz aylarında artan cilt yağlanmamı temizlemek için sık sık kullanacağım maskeler arasına girdi kendisi.

Siz de cildinizi temizlemek ve arındırmak için bir maske arıyorsanız Garnier saf ve temiz sauna etkili arındırıcı kil maskesi ile şansınızı deneyebilirsiniz. Daha önce deneyimlediğim Garnier nem bombası maskeleri hakkındaki yorumlarımı okumak için tıklamanız yeterli!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir