Garnier Nem Bombası Kağıt Yüz Maskesi

Garnier’ın kağıt yüz maskelerinden birini denemiş ve daha önce şu yazıyı yazmıştım. > http://yasamvestil.com/garnier-nem-bombasi-kagit-yuz-maskesi-yorumlarim/ Bugün denediğim ikinci maske ise Garnier nem bombası kağıt yüz maskesi. Öncelikle  maske ; cildi yoğun şekilde nemlendirdiğini,cildi ferahlatıp arındırdığını iddia ediyor. Aynı zamanda bir haftada cilt kalitesinin iyileşeceğini ve gözenek görünümünün azalacağını söylüyor.

Benim bu kullandığım serinin ikinci maskesi diğer maske gibi yüzüme çok büyük geldi ve yüzüme yerleştirirken zorladım, büyük kısmını da yerleştiremedim. Fakat yüzüme yapıştıktan sonra herhangi bir şekilde yüzümden kayıp düşmedi. Maskenin arkasında yazdığı gibi maske yüzümdeyken hareketli olmama rağmen sabit kaldı.

Maskenin kokusu ağır değil ve hoş.  Aynı zamanda kuru ciltler için olan maske kadar aşırı ıslak değildi. Maskeyi yüzümde 15 dakika tuttuktan sonra çıkarttım ve bir makyaj pediyle yüzümde kalan jelleri yedirdim. Fakat diğer deneyimimde olduğu gibi yüzümde kalan ürün yüzümü yapış yapış yaptı ve bir yarım saat sonra yüzümü yıkadım. Buna rağmen gün içerisinde ve diğer gün boyunca cildim yumuşak ve kadife gibi oldu.

Genel olarak bakarsak, yüzüme oturmaması, yüzümde yapışkan bir his bırakması eksi noktayken; cildimi yumuşacık yapması ve nemlendirmesi artı noktalardı.

Ben 7₺ ye satın almıştım ve fiyat performans olarak genel anlamda başarılı buldum.

2 thoughts on “Garnier Nem Bombası Kağıt Yüz Maskesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir