Garnier Nem Bombası Kağıt Yüz Maskesi Yorumlarım

Bu yazıda son zamanlarda denediğim bir ürün olan Garnier nem bombası kağıt yüz maskesi -kuru ve normal ciltler için-hakkındaki yorumlarımdan bahsedeceğim.

Benim cildim karma-yağlı olsa bile özellikle kışın gelmesiyle birlikte cildim yüksek oranda kuruyor ve neme çok ihtiyaç duyuyor. Nivea’nın yüz nemlendiricisini kullansam bile daha fazla ve tek seferde cildimi nemlendirecek bir ürün ararken Garnier’ın bu maskeleriyle karşılaştım. Ve iki tane satın aldım. Biri normal ve kuru ciltler diğeri ise karma-yağlı ciltler için. Cildim son zamanlarda çok fazla kuruduğu için öncelikle kuru ciltler için önerilen maskeyi denedim.

Garnier Nem Bombası Kağıt Yüz Maskesi  yüze tam şekilde oturan kağıt bir maske. Oldukça fazla ıslak bir yapısı var ve b sebeple yüzünüzden kaymıyor. Maskeyi yüzünüze oturttuktan sonra 15 dakika beklemeniz gerek. Ben bu süreç içerisinde yüzüme şeklinden dolayı oturmayan maskeyi düzeltmek ile uğraştım. Ve maskeyi 15 dakika sonra çıkardım. Maskenin içindeki sıvı bana kalırsa gereğinden çok çok fazlaydı bu nedenle bir kısmını bezle sildim geri kalanı ise masaj yaparak yüzüme yedirdim.

Fakat yüzüme yedirdikten sonra cildimde ürün yapış yapış kaldı. Bu yapışkanlık hissi beni biraz rahatsız ettiği için bir saatin sonunda yüzümü yıkadım. Yıkadığım halde tamamen bu yapışkanlık hissinden kurtulamadım. Beni tüm bu sürecin sonunda şaşırtan şey ise bir sonraki gün yüzümün kadife gibi yumuşacık olmasıydı.

İşlemden sonra yüzümü yıkamama, yapışkanlık hissinden rahatsız olmama rağmen bir sonraki gün cildim oldukça yumuşak ve hoştu. Bu sebeple bir ya da iki hafta sonra diğer ürünü de denemeye karar verdim

Ben 7₺ ye almıştım fiyat performans olarak başarılı buldum.

2 thoughts on “Garnier Nem Bombası Kağıt Yüz Maskesi Yorumlarım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir