Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced 50+ Güneş Kremi Yorumlarım

Yazın yaklaşmasıyla birlikte bahsetmek istediğim ürün, Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced 50+ Güneş Kremi.

Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced 50+ Güneş Kremi Yorumlarım

Öncelikle, cildimin çok hassas, lekelenmeye ve kızarmaya çok yatkın olduğundan bahsetmeliyim. Bir yaz boyunca önemsemediğimden ötürü güneş kremi kullanmadım ve yüzümün yarısı güneş lekesi içinde kaldı. Şu an ,için o lekelerle yaşamayı öğrendim fakat korumasız şekilde güneşe çıkmamak konusunda da önemli bir ders aldım.

Garnier ambre solair sensitive advenced +50 güneş kremini bir yıl kullandım. Kışın da dahil olmak üzere toplamda uzunca bir süre kullandığım için yeterince deneyimlediğime inanıyorum. Öncelikle kokusu klasik güneş kremi kokusu. Ne fazla ne eksik. Beyaz bir krem olmasına rağmen cilde sürüldüğünde bir iz leke ya da yapışkan his bırakmıyor. Çok sıcak günlerde dışarı çıkmam gerektiğinde iki kat sürüyorum. Buna rağmen yüzümde ekstra bir ağırlık yapmıyor.

Karma yağlı bir cilde sahip olmama rağmen benim cildimde herhangi bir sivilce ya da kremsel bir cilt sorununa yol açmadı. Aksine, bu kremi sürdüğüm günlerde cildimin nemli ve daha diri olduğunu hissediyorum. Bu etki; psikolojik olabileceği gibi Garnier’ın bana verdiği güven dolasıyla da olabilir.

Toparlamak gerekirse, dokusu, kokusu ve koruyuculuğunun çok yüksek olduğunu düşünüyorum. Güneş kremi arayşında olan herkese tavsiye ediyorum.

Bepanthol vücut nemlendirici yazısı için tıklayın!

2 thoughts on “Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced 50+ Güneş Kremi Yorumlarım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir