Flormar Smoth’n Blush Allık Kullanıcı Yorumları

Uzun zamandır toz ürünlerden krem ürünlere doğru tercihlerimi kaydırmaya başladım. Toz ürünlerin çoğu zaman haddinden fazla tozutması, kalıcılıklarının düşük olması ve kazayla elden düştüğünde paramparça olmaları gibi sebeplerden ötürü krem ürünleri toz ürünlere tercih etmeye başladım. Bu nedenle yine krem bir allık olan Flormar smoth’n blush allıklarından light coral rengini satın aldım.

Flormar Smoth’n Blush Allık Kullanıcı Yorumları

Öncelikle ürün küçük bir tüpün içerisinde geliyor ve yukarıda da bahsettiğim gibi krem bir ürün. Light coral rengi çok hafif pembelik veren, doğal bir renk. Şeftali ya da daha turuncumsu bir renk değil. Ürünü ben elmacık kemiklerime parmaklarımla uygulamayı tercih ediyorum. Çok çok az bir miktar allığı elmacık kemiklerime sürüp yine nazik hareketlerle yaydığımda son derece doğal duran pembe yanaklara kavuşuyorum. Krem bir ürün olduğu için gün boyu yüzümde kalıyor ve kaybolmuyor. Toz ürünlerin kalıcılığı çok iyi olmadığı için gün içerisinde çok fazla tazelemek gerekiyor.

Ürünün pigmentasyonu son derece yüksek olduğu için ürünü çok az sürüp çok fazla dağıtmak gerekiyor. Aksi takdirde yapay bir görünüm ortaya çıkıyor. Onun dışında sürümünün kolaylığı, kalıcılığının yüksek olması ve renginin çok açık ve hoş bir pembe olması beni ürüne bağladı. Siz de allık arayışındaysanız Flormar smoth’n blush allığa bir şans verebilirsiniz.

Maybelline colossal go hakkındaki yorumlarımı okumak için tıklayın!

One thought on “Flormar Smoth’n Blush Allık Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir