Flormar Perfect Coverage Foundation Kullanıcı Yorumları

Kalıcı ve yoğun kapatıcılık sağlayan fondötenlerden biri olan Flormar Perfect Coverage Foundation hakkındaki yorumlarımı bu yazıda derledim.

Flormar Perfect Coverage Foundation Kullanıcı Yorumları

Genel anlamda hafif ve örtücülüğü düşük fondöten ve bb kremler tercih ediyorum. fakat özel günlerde kullanmak için

Flormar Perfect Coverage Foundation Kullanıcı Yorumları
Flormar Perfect Coverage Foundation Kullanıcı Yorumları

yoğun kapatıcılığa sahip bir fondöten ararken Perfect Coverage Foundation ile karşılaştım ve denedim. Öncelikle fondöten gerçekten çok ama çok yüksek kapatıcılığa sahip. Cildimde çok fazla kusur olmasa da, var olan kızarıklıkları ve kusurları tamamen kapattığını söyleyebilirim. Biraz nemli bir süngerle uygulama yaptıktan sonra cilt pürüzsüz bir görünüme kavuşuyor.

Ben fondötenin üzerine pudra uygulamadan kullandığım halde kalıcılığının da çok yüksek olduğunu söyleyebilirim. İçerisinde bulunan SPF 15 saysinde herhangi bir güneş koruyucu kullanmaya da gerek bırakmıyor. Ben genelde sprey formlu güneş koruyucular tercih etsem bile, bu fondöteni uyguladığım günlerde güneş koruyucu kullanmıyorum. Bazı fondötenleri uyguladıktan sonra allık gibi ürünler ciltte pütürlü ya da yapay durabiliyor. Fakat kapatıcılığı yüksek bir fondöten ve yoğun olmasına rağmen, üzerine uyguladığım aydınlatıcı ve allık çok güzel ve natürel durdu. Siz de yoğun kapatıcılığa sahip ve kalıcı bir fondöten arıyorsanız perfect coverage foundation’a bir şans verebilirsiniz.

Note bb krem hakkındaki yorumlarımı okumak için tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir