Flormar Nail Care Max Growth Kullanıcı Yorumları

Uzun zamandır uzamayan ve uzamaya çalışırken kırılan tırnaklarımı kendine getirecek bir ürün ararken Flormar nail care max growth adlı ürün ile karşılaştım ve hemen denemeye başladım. Hem kırılma hem de tırnaklarımdaki incelmeye çok iyi gelen bu base coat u sizler için bu yazımda değerlendirdim.

Flormar Nail Care Max Growth tırnağa etkileri

Bu ürün, tırnaklarında soyulmalar ve kırılmalar yaşayan kişiler için üretilmiş bir base coat. Normal bir oje formatında olan ürün, tırnakları güçlendirerek hızlı şekilde uzamalarını sağlıyor. Ben de bu ürünü yaklaşık 5 aydır deneyimliyorum. Öncelikle Flormar’ın bu ürünü gerçekten tırnaklarımdaki soyulmaları tamamen durdurdu. Bununla birlikte uzama aşamasında sürekli olarak çatlayan ve kırılan tırnaklarımı da son derece güçlü ve sert bir hale getirdi. Ben oje kullanmadığım halde haftada iki kere iki kat olacak şekilde sürüyorum ve tırnaklarımı korumasının yanı sıra son derece güzel gösterdi. Tırnaklarım bu base coat ile çok daha parlak ve pürüzsüz gözükmeye başladı.

Gündelik hayatta tırnaklarım biraz fazla mat olduğu için bu base cot biraz da parlaklık anlamında işe yaradı diyebilirim. Daha parlak ve canlı gözüken tırnaklarım sayesinde, ekstra bir oje ya da parlatıcıya ihtiyaç duymadığımı söyleyebilirim.

Flormar nail care max growth ürününü kullandığım süreçte tırnaklarım normal hallerinden belirgin şekilde daha hızlı uzadılar. Aynı zamanda bu uzama esnasında kırılmalar ve soyulmalar da meydana gelmedi. Kısaca toplamam gerekirse ürünün gerçekten tırnaklarımı hızlı uzatması, tırnaklarımı sertleştirip koruması ve sürüldüğünde tırnakları pürüzsüz ve parlak göstermesi sebebiyle sizlere gönül rahatlığıyla önerebilirim.

Sebamed hand and nail balm hakkındaki yorumlarımı okumak için tıklayın!

 

2 thoughts on “Flormar Nail Care Max Growth Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir