Evde Yeni Yıl Partisi Nasıl Düzenlenir?

Yeni yılı evinizde sevdiklerinizle geçirmek istiyor fakat nasıl kolay bir şekilde parti organizasyonu düzenleyeceğinizi bilmiyor musunuz? O zaman buyrun yazımıza!

Kokteyl hazırlayın

Arkadaşlarınızla birlikte keyifle içeceğiniz alkollü ve alkolsüz kokteyller ile akşamınızı renklendirebilirsiniz. Kokteyllerinizi sunarken yanlarında çeşitli meyveler de ikram edebilirsiniz.

pexels-photo

Lezzetli atıştırmalıklar hazırlayın

Evinizde basit şekilde hazırlayacağınız atıştırmalıklar yapın. Örneğin bolca mısır patlatabilir, lezzetli zeytinler ve aromalı cipslerle bu atıştırmalıkları tamamlayabilirsiniz.food-vegetables-italian-restaurant

Dekoratif parçalardan yararlanın

Evinizde yeni yıl havası yaratmak için çeşitli dekoratif araçlardan yararlanabilirsiniz. Bunlar kurutulmuş yapraklar olabileceği gibi çeşitli renkler de mumlar da olabilir. Ambiyans önemli!

pexels-photo-207102

Müzik ayarlayın

Tabi ki bir yıl başı eğlencesi müziksiz olamaz. Beğendiğiniz sanatçıların plak ya da cd lerini partiniz başlamadan hazırlayın ve çalıştıklarından emin olun. Daha sonra arkadaşlarınızla söyleyip dans ederek yaşayacağınız müzik dolu anların keyfini sürün!

sound-speaker-radio-microphone

Işıklandırmaya dikkat edin

Partinizi daha çarpıcı yapmak için ışıklandırmalarınıza dikkat etmelisiniz. Örneğin daha loş bir ortam istiyorsanız sarı renkli dekoratif ışıklardan yararlanabilirsiniz. Aksine coşku dolu ve ışıl ışıl bir parti hayal ediyorsanız ekstra spot ışıklar alarak evinizi renklendirebilirsiniz.

stairs-lights-abstract-bubbles

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir