Evde Nasıl Bronzlaşılır?

Yoğun çalışma temposundan ötürü güzel bir deniz kenarında güneşlenmek her zaman mümkün olmaz. Peki evde nasıl bronzlaşılır?

Öncelikle evinizde güneşi en iyi açıyla alan yeri keşfetmekle işe başlayabilirsiniz. Örneğin sabahları en iyi ışık alan yere bir minder ya da havlu sererek kendinize mini bir güneşlenme alanı oluşturabilirsiniz. Ardından cildinizi korumak için yüksek korumalı bir güneş kremi uygulayın. Bu aşama çok önemli Çünkü evde bile olsanız güneşin dik ışıkları cildinize zarar verebilir. Ardından sıra geldi bronzlaşmaya!

Evde bronzlaşmak elbette sahilde bronzlaşmaktan bir hayli zor. Bunun için yardım alacağımız en önemli şey bronzlaştırıcı krem ya da solüsyonlar. Bronzlaştırıcı kremi de uyguladıktan sonra her gün düzenli şekilde evinizde güneşlenebilirsiniz. Çok kısa bir  zaman sonra siz de yanık bir tene kavuşabilirsiniz. Burada dikkat edilecek nokta güneş kremi ve bronzlaştırıcı uygulasanız bile güneşlenme işlemini bitirdikten sonra cildinize nemlendirici uygulamak ve bakım yapmaktır.

İşte evde nasıl bronzlaşılır sorunun cevabı. Jel tırnak yazısını okumak için tıklayın!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir