Eklips Professional Fırça Yorumlarım

Bu yazıda size bahsetmek istediğim ürün Eklips professional fırça.

Eklips Professional Fırça Yorumlarım

Öncelikle ben, fırçaları özellikleri tamamen ayrı olmadığı müddetçe kategorilere ayırmadığımı belirtmek istiyorum. Örneğin bir pudra fırçasını fondöten sürmek için kullanabiliyorum. Allık fırçasını kontür işlemlerim için kullanabiliyorum. Bu sebeple Eklips’in bu fırçasını çok amaçlı kullandığım için herhangi bir işlem fırçası olarak tanımlamayacağım.

Eklips Professional Fırça Yorumlarım

Fırça oldukça fazla kıla sahip ve oldukça tok bir yapısı var. Cilde sürüldüğünde asla tahriş etmiyor, çizmiyor ya da sert bir şekilde işlem yapmıyor. Oldukça soft olan fırça yüzümü her kullandığımda adeta okşayıp geçiyor. Bununla birlikte fırça, kullandığım ürünü cildime başarılı bir şekilde uyguluyor ve ürün emmiyor. Fırçayı temizlerken de-ki ben sert bir şekilde temizlerim fırçalarımı- herhangi bir şekilde kıllarında kopma dökülme yaşamıyor. Oldukça sağlam ve kaliteli bir fırça olduğunu düşünüyorum.

Ürünün pembe sapı ve kaymaz siyah bitişli son kısmı fırçayı sıkıca tutmaya olanak sağlıyor. Aynı zamanda şık ve estetik de görünüyor. Ben pudra, fondöten ve allık sürebiliyorum bu fırça ile. Bu kalitede giderse çok uzun bir müddet de kullanacağım.

Fiyatı 25₺ ve ben fiyat performans açısından çok başarılı buluyor fırça arayışında olan herkese tavsiye ediyorum.

Wet n wild megaglo countring palet yazısını okumak için tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir