Ekim 2021 Aylık Burç Yorumları

Yen bir ay yeni gökyüzü hareketleri demek. Ekim 2021 Aylık Burç Yorumları yazısından burçlarınızın başına gelecekleri öğrenebilirsiniz!

Ekim 2021 Aylık Burç YorumlarıKoç Burcu Ekim 2021 Aylık Burç Yorumları

Tüm özlemler Ekim ayında sona eriyor diyebiliriz koçlar. Hem zaman hem imkanlar nedeniyle gidemediğiniz yerlere gidecek, göremediğiniz dostlarınızı görecek, ailenizle doyasıya vakit geçireceksiniz. Yoğun iş temponuza da ara vereceğiniz bu ay, yenilenmek ve daha verimli çalışmak için kendinizi izin vereceksiniz. Ayın on beşinden sonra can sıkacak küçük sağlık sorunlarıyla da baş etmeniz gerekebilir.

boğa burcu Ekim 2021 Aylık Burç YorumlarıBoğa Burcu Ekim 2021 Aylık Burç Yorumları

Pek çok şeyi bir arada yoğun bir şekilde deneyimleyeceğiniz bir ay olacak Ekim. Kariyerinizde yaşayacağınız sorunlar sizi iş alanında, dostlarınızla yaşayacağınız kalp kırıklıkları arkadaşlıklarla ilgili size dersler verecek. Bu deneyimler her ne kadar yaşanırken sizin canınızı acıtsa da hayatınızın ileriki dönemleri için size çok büyük katkılar sağlayacak. Aşk hayatınız ise Ekim ayı boyunca en iyi giden şey diyebiliriz. Özellikle eski aşkların tekrar alevlenmesi büyük bir ihtimal.

ikizler burcu Ekim 2021 Aylık Burç Yorumlarıİkizler Burcu Ekim 2021 Aylık Burç Yorumları

Ekim ayı sizler için iç dünyanıza yöneldiğiniz ve kendinizi dinlediğiniz bir ay olacak ikizler. Hayatınızla ilgili kararsızlığa düştüğünüz konuları, olayları, kişiler, ilişkiler hakkında uzun uzun düşüneceksiniz. Kendinizi tartacak, düşüncelerinizle kalbinizden geçenleri eşleştireceksiniz. Sizin için adeta yenilenme ayı olacak diyebiliriz tüm bu sebeplerle. Ayın son on gününde, zamanında kalbinizi kıran ve sizi üzen kişilerin sizinle tekrar iletişime geçmeye çalışacağını göreceksiniz.

yengeç burcu Ekim 2021 Aylık Burç YorumlarıYengeç Burcu Ekim 2021 Aylık Burç Yorumları

Sizi üzen her şeyle mücadele edip mutluluğu adeta tırnaklarınızla kazıyarak elde ettiğiniz Ekim ayı, sizler için oldukça hareketli geçecek. İşiniz, maddi durumunuz, aileniz sizi son derece mutlu etse de içten içe mutsuzluk duyduğunuz konuların sizin hayatınızı etkilemesinden artık sıkıldınız yengeçler. Bunun için kolları sıvayacak ve sizi ne üzüyorsa ortadan kaldıracaksınız. Sizin kalbinizi sürekli kıran dostlarınızla konuşacak olmazsa yollarınızı ayıracak, sizi yoran sağlık sorunlarını tamamen ortadan kaldırmak için çabalayacak, yaşam alanlarınızı sizi mutlu edecek şekilde tasarlayacaksınız. Tüm bunları yaparak tam olarak içsel mutluluğa kavuştuğunuzu hissedeceksiniz.

aslan burcu Ekim 2021 Aylık Burç YorumlarıAslan Burcu Ekim 2021 Aylık Burç Yorumları

Ekim ayı aşkın sizin etrafınızda dolaştığı bir ay olacak aslanlar. Uzun zamandır bekar olan ve hayatlarına birini almak isteyen aslanlar, karşılarına çıkacak kişilerden hızlıca etkilenebilirler. Fakat özellikle Ekim ayının ilk iki haftasında ilişkiye evrilecek yoğunlukta duygular yaşayamayacaksınız. Fakat ayın son haftasında sizi çok heyecanlandıracak kişilerle tanışmanız olası. Yine ayın son haftasında aranıza kırgınlık giren eski dostlarınızdan biriyle yeniden görüşmeye başlayabilirsiniz.

Eylül 2021 aylık burç yorumları

başak burcu Ekim 2021 Aylık Burç YorumlarıBaşak Burcu Ekim 2021 Aylık Burç Yorumları

Bu ay her zamankinden daha gözü karasınız başaklar. Hayatınızdaki durağanlıktan ve beklemekten oldukça sıkıldığınız Ekim ayı, işleri hızlandırmak için gözünüzü karartıyorsunuz. Adım atacağınız işlerdeki riskleri göze alacak ve tüm bu risklere rağmen yolunuza devam edeceksiniz. Bu aşamada maddi kayıplarınızı önlemek için uzmanlardan da destek alacaksınız. Ayın son iki haftasında biraz hızlı hareket etmek ve hızlı karar vermekten ötürü pişmanlık duyabilir, düzeltmek için adım atabilirsiniz.

terazi burcuEkim 2021 Aylık Burç YorumlarıTerazi Burcu Ekim 2021 Aylık Burç Yorumları

Ekim ayı sizler için maddi anlamda oldukça kazançlar getirecek bir ay olacak teraziler. Ayın özellikle ilk yirmi gününde kendi işine sahip olanlar büyük kazançlar elde edecekler. Bu kazançları değerlendirmek ve yine işinize yatırım yapmak için adımlar atacaksınız. Fakat ayın son on gününe doğru meydana gelecek talihsizlikler size bir miktar da para kaybı yaşatabilir. Bu sebeple harcamalarınızı ve gelir gider dengenizi iyi sağlamalısınız.

akrep burcu Ekim 2021 Aylık Burç YorumlarıAkrep Burcu Ekim 2021 Aylık Burç Yorumları

Daha önceleri hiç aklınızda olmayan fikirler Ekim ayında sizi oldukça etkileyebilir akrepler. Özellikle özel hayatınızda evlilik gibi büyük kararlara uzaksanız daha sıcak bakabilir, uzun süredir bekarsanız da hayatınıza birini almaya karar verebilirsiniz. Hislerinizin son derece yoğun olacağı bu ay, kariyerinizle ilgili alacağınız kararlarda biraz daha dikkatli olmalısınız. Ay boyunca aile büyüklerinizin yaşayacağı sağlık sorunları da sizi bir hayli korkutabilir.

yay burcu Ekim 2021 Aylık Burç YorumlarıYay Burcu Ekim 2021 Aylık Burç Yorumları

Sizi yoran, sıkan ve bir hayli yıpratan etkiler Ekim ayıyla beraber tamamen geçiyor yaylar. Kendinizi uzun zaman sonra rahatlamış, özgür ve hayatın akışı içinde hissedeceksiniz. Düğümlenmiş ve devam edemeyen konular ayın ilk on gününde hızlıca çözüme kavuşacak. Bu çözümler sizi o kadar rahatlatacak ki, ayın geri kalan yirmi gününde yeni girişimlerde bulunmak için kendinizde cesaret daha da önemlisi enerji bulacaksınız. Yeni girişimler sizi biraz tedirgin etse de, başladıktan sonra kendinize olan güveniniz yerine gelecek.

oğlak burcuEkim 2021 Aylık Burç Yorumları

Oğlak Burcu Ekim 2021 Aylık Burç Yorumları

Parasal konularla çok fazla mücadele edeceksiniz Ekim ayında oğlaklar. Alacak verecek meseleleriniz, borç ödemeleriniz gibi konularda yaşayacağınız sıkıntılar sizi özellikle ayın ilk iki haftasında oldukça sıkacak. Ailenizin ve sevdiklerinizin desteğiyle bu süreci atlatacaksınız fakat bütçenizle ilgili de yeni planlar yaparak aynı sıkıntılara tekrar düşmemek için çabalayacaksınız. Hayatınızdaki kişiyle ilgili alacağınız ciddi kararlar, sizi evlilik yoluna götürecek.

kova burcu Ekim 2021 Aylık Burç YorumlarıKova Burcu Ekim 2021 Aylık Burç Yorumları

Son derece duygusal bir ay geçireceksiniz kovalar. Hislerinizin yoğunluğu ay boyunca yaşayacağınız olaylara doğru yön vermeniz konusunda size sıkıntı verebilirler. Aile üyelerinize, eşinize, arkadaşlarınıza karşı gösterdiğiniz ekstra hassasiyet hem onların hem de sizin kırılmanıza sebep olabilir. Ay boyunca özellikle ağız sağlığınızla ve evcil hayvanlarınızla ilgili sağlık sıkıntıları çekebilirsiniz. Tüm bu hassasiyete ve küçük sağlık sorunlarına rağmen ayın son haftasında elde edeceğiniz iş başarınız, tüm sıkıntılarınızı unutturacak.

balık burcu Ekim 2021 Aylık Burç YorumlarıBalık Burcu Ekim 2021 Aylık Burç Yorumları

Hobilerinize bol bol eğileceğiniz ve her şeyden önce kendinize değer vereceğiniz bu Ekim ayı, sizi baştan sona yenileyecek balıklar. Sene içerisinde edindiğiniz sorumluluklar, iş temponuz vb sebeplerle oldukça yorgun hissettiğiniz için bu ayı, yalnızca kendinize ayıracaksınız. Ayın yarısından sonra evli olan balıklar eşleriyle ortak verecekleri karar ile hayatlarında büyük bir değişiklik yapabilirler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir