Boğa Burcu Temmuz 2018 Aylık Burç Yorumları

Sevgili boğalar, boğa burcu temmuz 2018 aylık burç yorumlarına hoş geldiniz.

Temmuz ayı siz Boğalar için diğer burçların aksine desteklendiğiniz, şansınızın yüksek olduğu bir ay. Özellikle akademik anlamda kendinizi çok daha başarılı ve geleceğe dönük planlar yaparken bulabilirsiniz. Ayın sonunda gerçekleşecek ay tutulması da sizi bu alanda destekliyor. Kariyerinizde yakalamak istediğiniz çıkışı bu ayın sonu itibariyle yakalayabilirsiniz. Fakat ayın başından itibaren göstermeniz gereken çabayı da sarf etmelisiniz.

Ayın il haftasından sonra aşk hayatınızda kayda değer bir hareketlenme mevcut. Bu yeni bir ilişki, yeni bir flört ya da evliliğe doğru atılacak bir adımı simgeliyor olabilir. Kendinizi hazır hissederseniz ayın ilk haftasından sonra aşk hayatınızda mutluluk ve heyecan yaşayabilirsiniz. Çekimser ve tutuk kaldığınız durumda aşk hayatınızdaki pozitif durum, negatife dönebilir. bunun için enerjinizi yukarıda tutmaya çalışmanızı ve pozitife yönelmenizi tavsiye ederim.

Ay boyunca evle ilgili bir takım ufak problemler yaşayabilirsiniz. Evdeki elektronik aletlerde bozulma, tadilat ya da taşınma gibi konular gündeme gelebilir. Komşularla olan ilişkilerde biraz gerginlik de mevcut. Bu gibi durumlarda soğukkanlı olmanızı tavsiye ederiz. Genel anlamda ay siz Boğa burçları için son derece pozitif ve destekleyici.

Boğa burcu temmuz 2018 ‘in sizler için çok güzel geçmesini temenni ediyorum.

Boğa burcu yıllık burç analizi yazısını okumak için tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir