Bioderma Sebium Foaming Gel Kullanıcı Yorumları

Karma yağlı cilde sahip biri olarak ben de cildimi her gün arındıracak bir temizleyici arayışındayım. Denediğim birçok üründen sonra en son keşfettiğim ürün Bioderma sebium foaming gel.

Bioderma Sebium Foaming Gel Özellikleri

Bu ürün karma yağlı ciltler için bir temizleyici. Bu ürünü yaklaşık 15 gündür kullanıyorum ve deneyimlerimi yazmak için uygun bir süre olduğuna inanıyorum. Öncelikle ürünü elinize alıyor ve suyla köpürterek yüzünüze uyguluyorsunuz. Ardından yıkayarak temizliyorsunuz. Kısaca diğer yüz temizleme ürünlerinden bu aşamada çok bir farkı yok. Fakat bioderma sebium foaming gel özellikle yağlanan t bölgemi çok iyi temizledi. O bölgeleri derinlemesine temizlediğini de yüzümü yıkadıktan sonra etrafımdaki insanlar da fark etti. Daha önce deneyimlediğim birkaç yüz temizleme ürünü cildimi ilk yıkadığım an bile çok derinlemesine arındırmamıştı. Ama bu ürün oldukça iyi bir şekilde cildimi temizledi.

Bioderma sebium foaming gel paraben, sabun ve renklendirici içermiyor. Bu nedenle de satın almadan önce beni cezbetmişti. Zaten siz de iyi biliyorsunuz ki sabun içeren temizleyiciler cildi kurutmaya meyillidir. Bu nedenle sabun içermeyen temizleyicileri ağırlıklı olarak tercih ediyorum. Ürünün bereketli olduğunu da söyleyebilirim. Az bir parça ürün bile tüm yüzde köpürerek yayılıyor ve böylece uzun zaman idare edebilecek kadar miktar tüpte kalıyor.

Karma cilt yapısına sahip ve cildi derinlemesine arındıracak bir temizleyici arayışında olanlara Bioderma sebium foming gel önerebilirim. Aynı zamanda daha önce deneyimlediğim nivea canlandırıcı yüz temizleme  köpüğü yazımı okumak için tıklamanız yeterli!

2 thoughts on “Bioderma Sebium Foaming Gel Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir