Benefit They’re Real Maskara Kullanıcı Yorumları

Benefit’in en çok sevilen maskaralarından biriolan Benefit They’re Real Maskara ‘yı deneyip sizler için yorumladım.

Benefit They’re Real Maskara Kullanıcı Yorumları

Kirpikleri tamamen düz ve çoğunlukla aşağı doğru düşük olan biri olarak maskaralara çok önem veriyorum.

Benefit They're Real Maskara Kullanıcı Yorumları
Benefit They’re Real Maskara Kullanıcı Yorumları

Kirpiklerimi kıvırmak, dolgunluk vermek için çeşitli maskaralardan yararlanıyorum. Son denediğim maskara ise, Benefit They’re Real Maskara. Ürünün en ilginç kısmı, fırçası. Ürünü çeşitli açılardan mükemmel şekilde sürmeyi sağlayan fırçası, benim de en sevdiğim kısım. Ben genelde maskara kullanmadan önce kirpik kıvırıcı kullanıyorum. Bu sayede maskaranın etkisini de daha fazla görmeye çalışıyorum. Fakat they’re real maskarayı kullanırken kirpik kıvırıcıdan yararlanmıyorum. Buna rağmen kirpiklerimi kıvırmasını çok ama çok beğendim.

Aynı zamanda fırçası sayesinde ürünü uygularken kirpiklerimde topak topak bir görünüm meydana gelmedi. Gayet kirpiklerimi ayırarak düzgün bir şekilde maskarayı uygulamamı sağladı. Bu da benim için önemli bir ayrıntı. Çünkü kirpiklerimin daha görünür olabilmesi için kimi zaman iki kat maskara uygulamam gerekiyor. Bu durumda da topaklanma ve yapışma sorunu, kötü bir görüntüye sebebiyet verebiliyor.

Kirpiklerimi yapıştırmaması ve kirpiklerime verdiği şekil sebebiyle, en çok severek kullandığım maskaralar arasına girdi Benefit they’re real maskara. Tüm bunlara ek olarak kalıcılığı ve gün içerisinde akmaması sebebiyle de benden tam not aldı.

Note deep black maskara yorumları için tıklayın!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir