Avengers Filmleri

Marvel filmlerini sevenlerdenseniz, süper kahramanların bir arada çalıştığı ve birçok maceraya atıldığı Avengers filmleri de ilginizi çekiyor demektir. İşte karşınızda avengers filmlerinin sıralaması.

Avengers Filmleri Sıralaması

Avengers 1 (Yenilmezler) 2012

 

Avengers Filmleri

 

Yönetmeni ve senaristi Joss Whedon olan filmin oyuncuları arasında Robert Downey Jr, Scarlett Jhansson ve Chris Evans yer alıyor Heyeanın ve maceranın başlangıcı olan film IMDB’de izleyicilerinden 8.1 puan aldı.

 

Avengers Age of Ultron (Yenilmezler Ultron Çağı) 2015

Avengers Filmleri

 

Avengers ‘in ikinci filmi olan Age of Ultron‘un yönetmeni de ilk filmdeki gibi Joss Whedon. Oyuncuları Robert Downey Jr, Chris Evans, MarkRuffalo gibi ünlü isimler. Filmin izleyicisinden aldığı puan ise 7.4.

 

Avengers İnfinity War (Yenilmezler Sonsuzluk Savaşı) 2018

avengers filmleri

Avengers serisinin 3. filmi olan İnfinity War en çok beğenilen filmler arasına girdi ve izleyicisinden 8.5 puan aldı. Filmin yönetmeni Anthony Russo-Joe Russo iken senaristleri Christopher Markus ve Stephen McFeely.

 

Avengers End Game (Yenilmezler Oyunun Sonu) 2019

avengers filmleri

Avengers filmlerinin sonuncusu olan ve çok beğenilen End Game filmi izleyicilerinden 8.9 puan aldı. Filmin yönetmeni Anthony Russo, Joe Russo iken senaristleri Christopher Markus, Stephen.

2021 yılı burç yorumlarını okumak için tıklayın!

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir