Aralık 2021 Aylık Burç Yorumları

Aralık 2021 Aylık Burç Yorumları ve değerlendirmeleri yazımızda.

koç Aralık 2021 Aylık Burç YorumlarıKoç Burcu Aralık 2021 Aylık Burç Yorumları

Para ve kariyer anlamında Aralık ayında resmen ışıldıyorsunuz koçlar. Ay boyunca son derece yoğun bir tempoda çalışacak ve bunun da karşılığını alacaksınız. Ay genelinde yüklü miktarda para harcamaya alışveriş yapmaya da meyilli olacaksınız koçlar. Bu da, istikrarlı giden mali durumunuzu sekteye uğratabilir. Bunun için dikkatli harcamalar yapmanız önemli olabilir.

Boğa Burcu Aralık 2021 Aylık Burç Yorumları

Aralık ayı bol bol dinleneceğiniz ve yenileneceğiniz bir ay olacak boğalar. Özellikle bekar olan boğalar bu ay içerisinde yeni kişilerle tanışma ve yeni bir ilişkiye başlama konusunda kendilerini hazır hissedebilirler. Ciddi bir ilişki içinde olan ve evlilik gibi adımlar atmak isteyen boğalar ise ayın son on gününde bu adımları atmak için bekleyecekler. Ayın genelinde karşınıza çıkan işleri ve sorumlulukları kendinizi yormadan tamamlayacağınızı söyleyebiliriz.

ikizler Aralık 2021 Aylık Burç Yorumlarıİkizler Burcu Aralık 2021 Aylık Burç Yorumları

Aralık ayı boyunca kendinizi sürekli harekete geçireceksiniz yengeçler. Çünkü ay sizler için biraz yavaş etkilerle başlıyor. Bu etkiler sebebiyle kendinizi yorgun ve atalete yatkın hissedebilirsiniz. Bunu üzerinizden atmak ve işlerinize yoğunlaşmak için kendinizi harekete zorlayacaksınız. Ve bunu yaptıkça üzerinizdeki bu etkilerin de azaldığını fark edeceksiniz. Aile ve çocuklarla ilgili gündemler ayın ikinci yarısında artabilir. Özellikle sağlık konularında ekstra özene ihtiyaç duyabilirsiniz.

Yengeç Burcu Aralık 2021 Aylık Burç Yorumları

Özellikle sağlıkla ilgili gündemler bu ay sizin için ön planda olacak yengeçler. Görünmez kazalar, eski rahatsızlıklar vb durumlardan dolayı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Temkinli hareket etmek, vücudunuza değer verip sağlığı için önlem almak sizleri bu ay sağlık anlamında rahat ettirecektir. Aileniz, eşinizin ailesi ve yakın akrabalarıyla bol bol vakit geçireceksiniz. Fakat bunula birlikte iletişimsel anlamda küçük de krizler de yaşayabilirsiniz.

aslan burcu Aralık 2021 Aylık Burç YorumlarıAslan burcu Aralık 2021 Aylık Burç Yorumları

Aralık ayı paranın gelip gittiği bir ay olacak aslanlar. Pek çok yerden alacağınız ödemeler çeşitli sebepler dolayısıyla elinizden gidebilir. Bu anlamda yatırım veya birikim yapmak isteseniz de biraz zorlanabilirsiniz. Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız sizler için bu ay çok daha önemli olacak. Yeni insanlarla tanışmak ve çevrenize genişletmek birinci önceliğiniz olacak. Fakat ay boyunca biraz da söylediklerinize dikkat etmelisiniz. Çünkü pot kırmaya müsait bir ay olacak Aralık.

Başak Burcu Aralık 2021 Aylık Burç Yorumları

Aralık ayı sizler için uzun zamandır hayatınızda yeri olmayan konuların tekrar açılmasını sağlayabilir. Bu konular aklınızda yatan yeni iş dalları, yeni bir eğitim alanında okumak olabilir. Bu düşünceleri hayata geçirmek için adım atmak isteyebilirsiniz. Fakat bu konularda karşınıza küçük pürüzler çıkabilir. Bunları azla takılmak ve aklınızdakileri ertelemek doğru bir adım olmayabilir. Bu sebeple ani kararlarla hayallerinizi ertelemeden önce daha iyi düşünmeniz gerekebilir.

2022 yılı burç yorumları

Terazi burcu Aralık 2021 Aylık Burç Yorumları

Dengede kalmak bu ay sizler için önemli olacak teraziler. Maddi anlamda kendinizi diğer aylara nazaran daha rahatlamış hissedeceksiniz. Özellikle kendi işletmesine sahip olan teraziler gelirlerini artırmak için pek çok yaratıcı fikirlerini hayata geçirebilecekler. Ay içerisinde sizden yardım isteyecek olan sevdiklerinize de destek olmak sizler için önemli temalardan olacak. Partneriniz veya eşinizle aranızdaki uyum bu ay daha da artacak diyebiliriz. Bu uyum ve denge sizin ay boyunca zorlandığınız konularda desteklenmiş hissetmenizi sağlayacak.

Akrep Burcu Aralık 2021 Aylık Burç Yorumları

Yeni şeyler öğrenmek, farklı alanlarda eğitim görmek, kendi geliştirmek gibi temalar sizler için bu ay çok önemli olacak akrepler. Şuan hala eğitim görmekte olan akrepler yan dal yapmayı, kendi işine sahip olan akrepler ise bu işe devam ederken farklı bir bölümde eğitim almayı düşünebilirler. Ay boyunca ailenizden ve sevdiklerinizden sonsuz destek göreceksiniz. Özellikle manevi anlamda kendinizi güçsüz ve yıpranmış hissettiğinizde gireceğiniz destek, sizi çok ama çok iyi gelecek.

Yay Burcu Aralık 2021 Aylık Burç Yorumları

Aralık ayı sizin baştan sona motivasyon dolduğunuz bir ay olacak yaylar. Tüm yarım kalan işleri tamamlamak, bitirmek ve hatta yepyeni işlere el atma arzusundasınız. Bu anlamda kariyerinizde de büyük bir yükseliş yaşamanız olası. Bu ay kendinizi sağlık anlamında biraz ihmal edebilirsiniz. Bu da ayın sonuna doğru bir takım sağlık sorunları yaşamanıza neden olabilir. Kendinize daha dikkatli bakmanız, Aralık ayının sizin için en önemli konularından biri.

Oğlak Burcu Aralık 2021 Aylık Burç Yorumları

Bu ay yalnız olmak istemiyorsunuz oğlaklar. Çevrenizde sevdiklerinizi ve dostlarınızı görmek istiyorsunuz. Her zamanki aktivitelerinizden biraz sıkılmış hissedebilir, daha önce keyif aldığınız uğraşlarınıza olan ilginizin azaldığını fark edebilirsiniz.

Kova Burcu Aralık 2021 Aylık Burç Yorumları

Bu ay ne elde edeceğiniz değil, neyi elde etmek istediğiniz daha önemli olacak kovalar. Kariyerinizden, eğitiminizden ne beklediğinizi düşüneceksiniz. Buna vereceğiniz cevaba göre hayatınızda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Bu değişimlerden birini de yaşam alanlarınızı değiştirmek için kullanacaksınız. Bu alanlarda yapacağınız değişimler sizin de ruhunuza son derece iyi gelecek.

Balık Burcu Aralık 2021 Aylık Burç Yorumları

Yılın son ayında kendinizi uzun zamandır hissetmediğiniz kadar nostaljik hissedebilirsiniz balıklar. Sene içerisinde yaptıklarınız, yapamadıklarınız, hayatınıza giren çıkan herkesle zihniniz çok meşgul olacak. İşlerinize odaklanmakta ve konsantrasyon gerektiren işlerde bu ay biraz zorlanmanız olası. Ayın son iki haftasında karşınıza çıkacak iş fırsatları birden fazla olabilir. Bu şansı değerlendirmek için de oldukça aceleci davranacaksınız. Aşkın biraz size mesafeli durduğu bu ay, eski partnerlerinizden haberler alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir